Milyen legyen a II. kerületi iskolabuszprogram?

Kategória: Hírek

Iskolabusz a 2. kerületben?Erre a kérdésre csak Ön tud válaszolni!

Háztól házig szállítsuk a gyermekeket, vagy legyenek külön megállóhelyek, ahová reggel oda kell vinni őket? Délután is működjön-e a szolgáltatás? Minél olcsóbb legyen, vagy nyújtson extra szolgáltatásokat?

Egy család életében az egyik legnagyobb kihívás az iskolába eljuttatni a gyerekeket. Sokan kénytelenek a szükségesnél korábban felkelni, hogy a reggeli csúcsforgalomban
az iskolai kitérő után legyen idő elvinni a kistestvért oviba, beérni a munkahelyre, majd a délutáni dugóban ugyanez visszafelé – rengeteg idő, türelem és persze pénz.

Most közösen oldhatjuk meg ezeket a problémákat, kérjük, ezért vegyen részt Ön is a II. Kerületi Önkormányzat felmérésében, a fővárosi iskolabusz mintaprogram kialakításában!

Töltse ki a kérdőívet a www.masodikkerulet.hu honlapon található, a témával foglalkozó cikken keresztül, vagy közvetlenül a http://bit.ly/2vG6eLU címen!