Cookie-k

Erasmus+ 2018

Örömmel értesítjük az érdeklődőket, hogy iskolánk pályázata ismételten támogatást nyert az Európai Unió Erasmus+ programjának keretein belül. Pályázatunk címe: Iskolába járni jó! - Élményközpontú és hatékony tanítás a XXI. század eszközeivel.

A projekt folyamán iskolánk tíz pedagógusa vesz majd részt külföldi szakmai továbbképzéseken. A továbbképzések tematikája sokrétű és változatos, ám mindegyik kurzus azt a célt szolgálja, hogy az oktatás színvonala iskolánkban megfeleljen korunk kihívásainak, élményközpontú, gyakorlatias tanítási módszereket alkalmazzunk, melyek használható tudással vértezik fel tanítványainkat.

A projektben résztvevő kollégák: Polónyi Krisztina, Hajdúné Kisistók Erika, Barczy Adrienn és Jónás Gabriella angoltanárok, Tóth Eleonóra angol és történelem tanár, Borbély Ildikó és Ősz Ágnes némettanárok, Sipos Krisztina informatika tanár, Molnár Balázsné Anikó matematika és fizika tanár és Tóvári Dorottya tanító, matematika, pénz- és gazdasági ismeretek tanár, iskolánk megbízott igazgatóhelyettese. Fontosnak tartottuk, hogy a mobilitások hatása az iskola összes tagozatán (alsó, felső és gimnáziumi) érvényesülhessen és minél több tantárgyi területet lefedjen.

A továbbképzésekre az 2018/19-es tanév második félévében, illetve a nyár folyamán kerül sor. A kurzusokról készített beszámolóinkat iskolánk honlapján közzé tesszük majd.

Digitális oktatás

Digitális oktatás

Eseménynaptár

<<  <  Júl. 2020  >  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Erasmus

e-Napló

Budenz e-Napló

Élj fenntarthatóan!

Élj fenntarthatóan!

Iskolai közösségi szolgálat

Iskolai közösségi szolgálat

Együttműködés

budenzbrfk
Kattintson a képre...

Alsó tagozat

alsosmaci
Kattintson a képre...

Fotó - videó


videozas

Szabadidő

Programok, sport

h_bear

Internetbiztonság


Ingyen Office 365 diákoknak

Innovatív iskola

pil oklevel

Copyright

Copyright © 2020 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177