iMenza - chipes ellenőrzés bevezetése

Kategória: Technikai kérdések

Az étkezés megkezdésekor a tálalókonyhán kihelyezett terminálhoz érintve a terminál jelzi, hogy az adott tanuló jogosult-e étkezésre.

A kulcstartókat az iskolában osztják ki a tanulók részére. Javaslatunk szerint az alsó tagozatosok kulcstartóit az ebédeltetésre kijelölt személy kezeli és tárolja az osztálytermen belül, vagy a titkárságon.

Kérjük, hívják fel gyermekeik figyelmét a kulcstartó megőrzésének fontosságára, mert elvesztése, megrongálódása esetén térítési díj kerül felszámításra pótláskor (véletlenül otthon hagyott kulcstartó esetén az iskola – korlátozott ideig és mennyiségben – ideiglenes kulcstartót tud biztosítani térítésmentesen).

Esetleges kérdései esetén ügyfélszolgálatunk készséggel áll szíves rendelkezésükre elérhetőségeinken.

Tisztelettel:

II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.
Étkeztetési Csoport
1025 Bp. Felső Zöldmáli út 128-130.
06 1 491-0580