Az általános iskola több, mint 100 éve, a gimnázium 1995 óta működik Budapest II. kerületében.

Katt a nagyításhoz

Az iskola a gondolkodás, az értelem és az egyéni képességek fejlesztéséről gondoskodik, kiemelt szerepet kap a nyelvtanítás. Magas óraszámban, bontott csoportokban tanítjuk az angol, német és francia nyelvet. Célunk, hogy a tanulók biztonságérzete növekedjék az idegen nyelvek elsajátításával. Szorgalmazzuk a középfokú nyelvvizsga letételét. A hatékony nyelvtanulás elősegítésére gyakorlási lehetőséget kínálunk anyanyelvi környezetben (Németország, Ausztria, Anglia). Feladatunknak tekintjük, hogy tanítványaik akarata és szorgalma képességeikhez és tehetségükhöz méltó legyen. Jellemvonásaik úgy alakuljanak, hogy a kor kívánalmainak megfelelő, jól hasznosítható tudással rendelkező, az információkat alkalmazni képes, humánus, harmonikus személyiségekké fejlődjenek.

Amit kínálunk:

• felkészítés az érettségire
  • magasabb óraszámú nyelvoktatás (angol, német, francia, spanyol)

Amit kérünk:

• szeresd a nyelveket
  • légy sokoldalú, nyitott személyiség
  • legyen célod, amit tanulással akarsz elérni
  • együttműködés iskolatársaiddal, tanáraiddal