Budapesti versenyek

Gyermekbábosok Találkozója

Készült: 2015. június 03. szerda

Gratulálunk a budapesti Gyermekbábosok Találkozóján ARANY minősítést szerzett csoportoknak és felkészítő tanítóiknak!

Elsősorban az 1.a osztályosoknak, akik tovább mennek az országos versenyre. Felkészítő tanító: Szabadosné Gólya Éva

Aztán a 3.a osztály csapata is kiválóan szerepelt. Felkészítő tanító:Kissné Pusztai Szilvia

S az 5.a osztály csapata is remekelt! Felkészítő tanító: Szabadosné Gólya Éva

Fővárosi Kéttusa Diákolimpia III. korcsoport

Készült: 2015. április 28. kedd

Iskolánk úszás és futás bajnoka, Ivanovics Réka 6. b osztályos tanuló II. helyezést ért el a fővárosi kéttusa diákolimpián, s ezzel tovább jutott az országos döntőbe. Felkészítő tanára: Sió Dávid

Szép volt, Réka, csak így tovább!!!

Német nyelvi verseny OÁTV 2014/2015.

Készült: 2015. március 31. kedd

Az OÁTV német nyelvi verseny fővárosi fordulóján Marján Máté 7. osztályos tanulónk kiválóan szerepelt: bejutott az országos döntőbe. Felkészítő tanára: Ősz Ágnes

Gratulálunk és csak így tovább!

Sakk diákolimpia fővárosi döntő 2014/2015.

Készült: 2015. február 24. kedd

Iskolánk 2. b osztályos tanulója, Broderick Tamás kis híján érmet is nyert, végül 4. helyen végzett az egyéni sakk diákolimpia fővárosi döntőjében, de így is simán bejutott az országos döntőbe.

Gratulálunk, Tomi!

Fővárosi Népdaléneklési verseny 2. 2014/2015.

A fővárosi népdaléneklési versenyen iskolánk "Cinkelányok"csoportja is ARANY minősítést kapott.

Felkészítő tanáraik: Salamon Dóra és Létay Dániel