Cookie-k

Tisztelt Szülők!

A beiratkozással kapcsolatban szeretnénk Önöknek segítséget nyújtani. A fent olvasható hivatalos tájékoztatókat kiegészítjük, a speciálisan iskolánkra érvényes információkkal, melyek a következők:

 1. A Budenz József Általános Iskola és Gimnázium körzettel rendelkező iskola, tehát a beiratkozást a második szakaszban (2020. április 28. 0:00 óra és 2020. május 15. 24:00 óra között) tehetik meg.
  A beiratkozáshoz az alábbi videókban találhatnak segítséget:
  Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáférés nélkül >>>>> 
  Beiratkozás általános iskolába KRÉTA hozzáféréssel >>>>>
  További segítség: >>>>>
  Gyakran Ismételt Kérdések - Beiratkozás Általános Iskolába >>>>>

 2. A Krétában történő beiratkozáskor a "Kérelem indoklása" rovatban adják meg a kéréseiket is
  - melyik programot szeretnék (lépésről-lépésre vagy művészeti program)
  - milyen nyelvet szeretne a gyermek tanulni (angol vagy német)
  - esetleg van-e áhított tanító
  Minden igyekezetünkkel azon leszünk, hogy a kérésüket teljesíteni tudjuk, de azt meg kell jegyeznünk, hogy a lehetőségek olykor korlátokat szabhatnak a kérések teljesítésének. Kérjük, támogassák munkánkat a megértésükkel!
 1. Amennyiben a honlapunkon is közzétett körzetünkbe nem tartoznak, de hozzánk szeretnék gyermeküket beíratni, akkor ezt szintén a második szakaszban tehetik meg. A körzetes iskolába ebben az esetben ne írassák be a gyermeket! Csak egyetlen intézménybe lehet jelentkezni! Amennyiben helyhiány miatt nem tudnánk felvenni gyermeküket, akkor az iskolánk feladata ezt a körzetes iskolájuknak és Önöknek is jeleznünk a tájékoztatóban leírt időben.

 2. Amennyiben semmilyen formában nem elérhető az Önök számára az elektronikus beiratkozás, akkor kérjük, telefonon jelezzék ezt számunkra az első szakaszban, igyekszünk segíteni. A telefonszám: 394-3177/114 mellék

 3. sajátos nevelési igényű tanulókat abba az intézménybe kell beíratni (szintén a második szakaszban!), amelyet számukra a Szakértői Bizottságok kijelöltek. Iskolánkba az alapító okiratban meghatározott típusú sajátos nevelési igényű tanulókat tudjuk fogadni:
   Egyéb pszichés fejlődési zavarral küzdők,
   Beszédfogyatékos tanulók,
   Autizmus spektrumzavarral rendelkező tanulók.

 4. Amennyiben gyermekük közétkeztetését igénybe kívánják venni, úgy olvassák el az erre vonatkozó tájékoztatót is.

Szeretettel várjuk leendő elsős diákjainkat és családjaikat! Addig is jó egészséget kívánunk!

Budapest, 2020. 04. 03.

Csenki József 
intézményvezető

Copyright

Copyright © 2020 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177