Angol Junior nyelvvizsga

Kategória: Eredményeink

Április 27-én, pénteken Junior Nyelvvizsgát tett 23 hatodikos és hetedikes Budenzes tanuló az Origó Nyelvi Centrumban.

A nagyszámú jelentkező miatt a Budenzes diákok számára külön időpontot adott a nyelvvizsga központ, melyre Polónyi Krisztina és Barczy Adrienn tanárnők kísérték el a csapatot. A nyelvvizsga minden nyelvi kompetenciát mért: hallás utáni és olvasott szövegértés, írás- és beszédkészség. A szóbeli vizsgarész során a vizsgázók lenyűgözték a vizsgáztató tanárt, aki nem győzte dicsérni nyelvi felkészültségüket, tájékozottságukat és nyitottságukat. Ugyan a teljes vizsga eredményére még várnunk kell, a megmérettetés pozitív megerősítést jelentett mindannyiunk számára.

Frissítés!!

Junior Nyelvvizsga eredmények
Megérkeztek iskolánkba az április 27-én tett junior nyelvvizsga eredmények. Tanulóink nagyon magasan vették az akadályt. A 23 fő eredményeinek összesített átlagai:

írásbeli 88,09%,

szóbeli 87,87%.

Gratulálunk tehetséges tanulóinknak és az őket felkészítő tanároknak: Hajdúné Kisistók Erikának, Polónyi Krisztinának és Barczy Adriennek.