Versenyeredmények

Tőrös András országos ötödik helyezett

A XXI. ALFÖLDI ORSZÁGOS SZÁMÍTÁSTECHNIKA versenyen elért V. helyezésért gratulálunk!!

Eredményt hirdettek a Bolyai matematikaversenyen

Idén októberben immár 14. alkalommal rendezték meg a Bolyai matematikaversenyt. A megmérettetésen négyfős csapatokban oldottak meg a gyerekek egy 14 feladatból álló feladatlapot. A verseny rendkívüli népszerűségnek örvend a 3–8. osztályos tanulók körében; ebben az évben országos szinten több mint 46 ezer diák vett részt rajta. A II. kerületből 436 csapat (közel 1044 tanuló) mérte össze tudását.

Iskolánkat TITI KATALIN vezette csapat képviselte: "– Ha nem értünk volna el helyezést, akkor is örültem volna, hogy részt vettünk a versenyen, hiszen fejleszti a gyerekek elvont gondolkodását, amire szükség van a mai világban. Külön nem készültünk rá, ezért nem aggódtunk; ez is kellett az első helyezéshez. Minden órám logikai
feladatokkal kezdődik, a gyerekek igénylik és szeretik is. És hogy lehet-e szeretni a matematikát? Az osztályomból 22-en indultak a versenyen és 19-en bekerültek az első 25 közé. Nagyon ügyesek és okosak, büszke vagyok rájuk!"

Aranycsapat

A Gyermekbábosok Országos Fesztiválján

katicak.jpg

a 3.a osztály Katicák Bábcsoportja – Arany minősítést ért el.

A csoport tagjai: Gill András, Zágoni Bertalan, Istenes Ida, Scharek Lívia, Tóth-Lenk Borbála, Maros Rozália, Tóth Lili, Lukács Lili, Páli Boglárka.

Felkészítő tanáruk: Szabadosné Gólya Éva

Bolyai verseny

A 3. b osztály "Zöldérzelmek zöldfaktorban" csapata - Czakó Botond, Csorba Marcell, Darvas Gábor és Székely Barnabás - a 2017-es Bolyai Természettudományos Verseny országos fordulóján 4. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Grótné Tar Csilla.

"Jön a vitaminok hada, nyerjen a táplálkozástudorok csapata"

A kerületi egészséges táplálkozás versenyen iskolánk csapata 2. helyezett lett.

A csapat tagjai: Galántai Laura 9.o., Magdali Alexandra 9.o. és Orehovszki Alexandra 9.o.

Felkészítő tanár: Csenki József

"Időutazó" levelezős történelmi verseny

Szeredás Bálint 6.a osztályos tanuló az országos versenyen az előkelő 4. helyezést érte el.

Felkészítő tanár: Jáhner Eszter

Cultura Nostra Történelemverseny

A gimnazisták kerületi versenyén a csapatunk bejutott a területi fordulóba. A csapat tagjai: Hajduska Zsófia 12.o., Orbán Laura 12.o. és Nagy Kristóf 12.o.

Felkészítő tanár: Jáhner Eszter

Horváth Mihály Történelemverseny

Tóth Márk 10. osztályos tanuló bejutott a fővárosi versenybe. Felkészítő tanár: Jáhner Eszter

Gratulálunk hozzá!

TITOK levelezős történelmi verseny

Horváth Emese 5.a osztályos tanuló ezen az országos versenyen a 17. helyezést érte el. Felkészítő tanár: Jáhner Eszter

Nagyon szép eredmény, gratulálunk!

Alkategóriák