Az elmúlt 2 hét bővelkedett tanulmányi, művészeti és sportversenyekben - és szerencsére budenzes sikerekben is!

Folytatták kiváló szereplésüket a képen látható 4.a osztályos Katicák. Bábelőadásukkal a kerületi napközis komplex művészeti fesztiválon is ARANY minősítést értek el Szabadosné Gólya Éva tanárnő vezetésével. A csoport tagjai: Fehér Balázs, Fischer Blanka, Frühauf Csongor, Jengibarjan Máté, Kara Ádám, Pentz Boróka, Rényi Luca, Soede Lucille, Vasvári Botond

A kerületi német nyelvi  versenyen Varga Vázsony 1.a osztályos diákunk 1. HELYEZÉSt ért el. Tanára : Borbély Ildikó

A Budapesti Labdarúgó Diákolimpiára bejutott 1-2. osztályos  csapatunk három döntetlennel, tehát veretlenül zárta a tornát, s bár nem sikerült a legjobb 8 közé jutás, helytállásuk így is dicséretes. A csapat tagjai:Bánfalvi Dániel, Pálfi Jakab 3.b, Osztrovszky Péter - ő szerezte csapatunk mindkét gólját, Kocsa-Pillmann Móric, Sőti Levente 2.b, Sólyom Gergő, Solomon Kármil, Pethő Alex 2.a, Dér Barnabás 1.c. Edző: Markóczy Csaba.  Ennek a csapatnak még szurkolhatunk a kerületi bajnokságon is május 19-én délután a 2. kerületi Challenge Day napi sportfesztivál keretében is.

Minden napra jutott arany oklevél diákjainknak a Marczibányi téri kerületi Művészeti Fesztiválon. A korábbiaknál kicsit kevesebb produkcióval indultunk, de annál eredményesebben szerepeltek a gyerekek.

ARANY OKLEVELESEK:

Komolyzenei duó - Víg Márton 6.a zongora és Szeredás Kristóf 3.b fagottino
                            tanáraik: Bottka Mária Cecilia és Edöcs Ákos György - Járdányi Zeneiskola

Brizs Anna 4.b furulya  tanára: Berki Lilla Ildikó - Kiss Zenede

Kovács Flóra 6.a  képzőművészet - fotó

Rékassy Luca  8. a  népdal   tanára: Salamon Dóra

Moderntánc Trió - benne Pentz Boróka, Rényi Luca 4.a   tanáruk: Nyolczas Kinga - Kiss Zenede

EZÜST oklevelesek:

Fitz Anna 4.a hegedű tanára: Búzásné Birinyi Irén - Járdányi Zeneiskola

Vig Márton 6. a zongora  tanára: Bottka Mária Cecilia - Járdányi Zeneiskola

Szász Eszter 6.b fuvola  tanára: Geszti Emőke - Nagykovácsi Zeneiskola

Adenssa Dance Klub jazzbalett mini csoportja 1-3. osztályosok tanáruk: Bogár-Chrenkó Adrienn