Cookie-k

Újabb értékes ezüstéremmel gyarapodott iskolánk: a 2. kerületi játékos sportverseny diákolimpián lettünk magabiztosan másodikak a házigazda Újlaki iskola mögött. Kiválóan és nagyon ügyesen küzdött az egész csapat, melynek 17 tagjából 11-en újoncok voltak ebben a versenyformában.

A csapat tagjai:

Kollár Domokos 2.a, Bérczes Lujza, Takács Levente, Ilyés Márk 2.b, Gál Zsófia, Udvarhelyi Lilla 2.c, Szabó Stefi 3.a, Gyarmati András, Istenes Zsuzska, Jankó Zsuzsa, Nagy Nikolett, Petkovics Bence 4.a Bánovics Anna, Ledniczky Laura, Szőllőssy Zsombor, Zsanda Adél 4.b, Udvarhelyi Márton 5.b

Felkészítő tanárok: Létay Dániel, Tompa Dávid

Hajrá Budenz!

Fénykép: Újabb értékes ezüstéremmel gyarapodott iskolánk, a  2. kerületi játékos sportverseny diákolimpián lettünk magabiztosan másodikak a házigazda Újlaki iskola mögött. Kiválóan és nagyon ügyesen küzdött az egész csapat, melynek 17 tagjából 11-en újoncok voltak ebben a versenyformában. Kollár Domokos 2.a, Bérczes Lujza, Takács Levente, Ilyés Márk 2.b, Gál Zsófia, Udvarhelyi Lilla 2.c, Szabó Stefi 3.a, Gyarmati András, Istenes Zsuzska, Jankó Zsuzsa, Nagy Nikolett, Petkovics Bence 4.a  Bánovics Anna, Ledniczky Laura, Szőllőssy Zsombor, Zsanda Adél 4.b, Udvarhelyi Márton 5.b  Felkészítő tanárok: Létay Dániel, Tompa Dávid    Hajrá Budenz!

Copyright

Copyright © 2021 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177