Országos versenyek

Aranycsapat

A Gyermekbábosok Országos Fesztiválján

katicak.jpg

a 3.a osztály Katicák Bábcsoportja – Arany minősítést ért el.

A csoport tagjai: Gill András, Zágoni Bertalan, Istenes Ida, Scharek Lívia, Tóth-Lenk Borbála, Maros Rozália, Tóth Lili, Lukács Lili, Páli Boglárka.

Felkészítő tanáruk: Szabadosné Gólya Éva

Tőrös András országos ötödik helyezett

A XXI. ALFÖLDI ORSZÁGOS SZÁMÍTÁSTECHNIKA versenyen elért V. helyezésért gratulálunk!!

Medve Matematika verseny, 2019. Városliget

Több, mint 3300 résztvevő.

Átlagosan 5 km séta.

15-20 logikai feladat.

Budenz: 14 csapattal nevezett. ( 6., 8., 9-10., 11.- es csapatok )

Eredmények: 4 csapat arany fokozattal végzett!

A legjobb eredményt a diákok között a 11.- es Juhász Ábel, Vank Máté, Gimpl Ádám csapat hozta el. Ők a 17. helyen végeztek.
Az Ursa Major kategóriában, a tanári csapatok között , Reni néniék a 8. helyet hozták el!

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Molnár Anikó és Basa Renáta

Bolyai verseny

A 3. b osztály "Zöldérzelmek zöldfaktorban" csapata - Czakó Botond, Csorba Marcell, Darvas Gábor és Székely Barnabás - a 2017-es Bolyai Természettudományos Verseny országos fordulóján 4. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Grótné Tar Csilla.

"Időutazó" levelezős történelmi verseny

Szeredás Bálint 6.a osztályos tanuló az országos versenyen az előkelő 4. helyezést érte el.

Felkészítő tanár: Jáhner Eszter

Gratulálunk!