A kispályás siker után az unihoki kategóriában is a dobogó harmadik fokára állhattak 4. korcsoportos floorballos fiaink az országos diákolimpia döntőjében. A komáromi derekas helytállásért dicséret illeti az Aradi Norbert 7.b, Falusi-Tóth Zoltán 7.a, Hotz Erik 6.a, Illés Károly 8.b, Szalay Kristóf 7.b összegtételű csapatot. Csapatvezető: Létay Dániel.

A Vakond Vágta országos matekverseny nyíregyházi döntőjében 2. és 3. helyet szereztek az 1. c osztályosok, név szerint Gerse Hanna, Glavinics Anna, Juhász Lili, Mazuch Dorina, Polgár Lilla, Szöllősy Zsófi, Borsos Ádám, Dér Barnabás, Gábor Máté, Harkai Benedek, Tóth Endre, Váry Zalán. Felkészítő tanáruk Tóvári Dorottya. Gratulálunk nekik is! KÉPES ÉLMÉNYBESZÁMOLÓ >>>