Cookie-k

Eredményeink

Angol szépkiejtési verseny 2009.

1. Cassuti Zsófia 5.b Veresné D. Edit
2. Nyírjei Dávid 5.b Zámbori Ildikó
3. Osztrovszki Anna 5.a Garami Gábor
1. Pável Réka 6.b Mackó Júlia
2. Lévai Felicián 6.a Mackó Júlia
3. Kovács Flóra 6.a Garami Gábor

Rajzverseny 2009.

A 2009-es rajzverseny eredményei:

1. évfolyam
1. Dózsa József 1.C
2. Jakab Ádám 1.B
3. Drenkó Panna 1.A
Különdíj Hajós Panna 1.A
2. évfolyam
1. Huller Emma 2.A
2. Kiss Kuntler Áron 2.B
3. Rácz Benedek 2.B
Különdíj Marossi Korinna 2.B
3. évfolyam
1. Holicska Tamás 3.A
2. Huller Fülöp 3.B
3. Gubis Liza 3.B
Különdíj Gyarmati Zsófia 3.A
4. évfolyam
1. Rácz Domonkos 4.B
2. Maráczi Dániel 4.B
3. Dallos Andrea 4.B
Különdíj Komma Lilla Katalin 4.B

Francia fordító verseny

 Verseny HelyezésNév Osztály Tanár 
Francia fordító verseny        
  Kezdő szint      
  1. Lipka Borbála 7.a Tóth Ildikó
  2. Keresztes Fanni 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Szamos Bianka 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Somogyi Péter 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  Középhaladó szint      
  1. Gál Tímea 8.a Mackó Júlia
  2. Hackl Szilvia 8.b Tóth Ildikó
  3. Ilyés Tímea 8.a Mackó Júlia
  3. Németh Róbert 8.b Tóth Ildikó
  Haladó szint      
  1. Molnár Borbála 11. Tóth Ildikó
  2. Fagyal Gábor V. Hajdúné Kisistók Erika
  3. Mudri Diána V. Hajdúné Kisistók Erika

Német szépkiejtési verseny

Lehr Izabella 5. b

1. hely 

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 


Szekeres Fábián 5. b

3. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara


Altbäcker Petra 6. b

1. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 

Informatika

Szövegszerkesztés

Paskó Alexandra 8.a

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

Smile Smile Smile

Cseke Roland 8.c

2. hely

Felkészítő tanár: Bigari Lászlóné


Táblázatkezelés

Kupa Dániel 8.c

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


 Grafika

Szilas Dorottya 8. c

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


Komplex

Sipos Lilla 8. a

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

 

 

Bolyai Matematika verseny

2014/2015. tanév

Az 5.b osztály csapata a 4. helyet érte el. Tagjai:

 Sipőcz Balázs

Székely Eszter

Czakó Boglárka

Apjok Réka

Felkészítő tanár: Szatmári Boglárka

GRATULÁLUNK!

Bolyai területi anyanyelvi verseny

 

2014/2015. tanév

 

Az idén igazi nyereményesőről számolhatunk be!

ALSÓ TAGOZAT:

A 3.c osztály csapata 5. helyet érte el. Tagjai: Burgyán Bora

                                                                     Németh Blanka

                                                                     Pásztor Sári

                                                                     Winkler-Virág Dorka

                                            Felkészítő tanár: Országné Fehér Ildikó

A 4.a osztály csapata 4. helyezett lett. Tagjai: Izsáki Domonkos

                                                                     Molnár Kata

                                                                     Nagy Nikolett

                                                                     Tőrös András

                                            Felkészítő tanár: Csomor Ágnes

A 4.b osztály egyik csapata az előkelő 2. helyet foglalhatta el.

                                                           Tagjai: Bánovics Anna

                                                                      Édes Emese

                                                                      Kárász Hanna

                                                                      Molnár Anna

                                             Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

A 4.b osztály másik csapata a 6. helyet érte el. Tagjai: Kozma Zoé

                                                                                 Mayer Laura

                                                                                 Zsanda Adél

                                                                                 Turán Dia

                                                        Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

FELSŐ TAGOZAT:

Az 5.a osztály mindkét csapata remekelt! Az egyik csapatuk első lett, ezzel továbbjutottak az országos döntőbe!!

                                                     A csapat tagjai: Molnár Anna

                                                                            Jakabos Benedek

                                                                            Páli Zsombor

                                                                            Horváth Emese

                                                Felkészítő tanárok: Sági Anna

                                                                            Szabadosné Gólya Éva

                                                                            Szentkúti Judit

Az 5.a osztály másik csapata pedig 2. lett. ttagjai: Móczár Flóra

                                                                          Nagy-György Csenge

                                                                          Rácz Lili

                                                                           Zsiday Dénes

Felkészítő tanárok: Sági Anna, Szabadosné Gólya Éva, Szentkúti Judit

A 6.a osztály csapata is 2. helyezést ért el. Tagjai: Bodó Bence

                                                                           Herczenik Ádám

                                                                           Horváth Bálint

                                                                           Varga Vázsony

                                                  Felkészítő tanár: Tóth Ildikó

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!!!

HAJRÁ BUDENZ!!!!

 

 

Copyright

Copyright © 2020 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177