Cookie-k

Eredményeink

2. ker Foci Diákolimpia - 2013 ősz

Kategória: Kerületi versenyek

4. korcsoportos csapatunk bronzérmet nyert a versenyen.

A csapat tagjai:  Bende Leó 8.b, Holicska Tamás, Medgyesi Kornél, Róbert Bálint, Seereiner Márk 7.a  Stekl Zsigmond, Kelemen Zsombor 7.b

Csapatvezető: Sió Dávid

Gratulálunk!

Kerületi Kaptató 2013 - eredmények

Kategória: Kerületi versenyek

alt

    Az idei kerületi futóversenyen megint kiválóan szerepeltek tanulóink.

    Az I. korcsoportos lányok versenyében 1. lett Gaál Zsófi 1. c, (a 48-as képen lilában)
   
      a II. kcs-ban 2. Czakó Boglárka 4.b,  3. Ivanovics Réka 5.b. (a 46-os képen közében ill. világoskékben)

    A fiúk közül a legeredményesebb versenyzőnk Kirády Marcell 4.b volt, aki 4. helyen futott be.

    Gratulálunk valamennyiüknek!
     .

                       A verseny összefoglalója, képei és  eredménylistái: http://masodikkerulet.hu/hirek/Kaptato_2013_verseny.html 

                                       

a Két érem 2. ker. mezei futó diákolimpián

Kategória: Kerületi versenyek

Megint leányaink hozták a sikereket a Nagyréten megrendezett versenyen, ahol ugyan egyéni kategóriákban most nem sikerült dobogóra állni tanulóinknak, de az összetett csapatversenyekben a 2. korcsoportban ész az 5. korcsoportban is ezüstérmet nyertünk.

A kicsik csapata: Czakó Bogi 3.b, Ivanovics Réka 4.b, Ott Edina 4.c, Huller Emma 5.a, Hajós Panna 4.a, Mazuch Dorina 4.c

A gimnazista csapat:

Felkészítő és kísérő kollegák: Pillmann Mariann, Walkó Éva, Létay Dániel

Gratulálunk!

IMGP3088

Kerületi Kaptató 2012

Kategória: Kerületi versenyek

Ismét 2 éremmel és 20 000 forinttal gazdagodott iskolánk a kerületi utcai futóverseny után.

Az első érmet, egy ezüstöt  Czakó Bogi (3.b)  szerezte, megismételve  tavalyi 2. helyezését,
a legkisebbek közt pedig Hajós Dorka a  2.a-ból örvendeztetett meg egy bronzéremmel.
A pénznyereményt a részvételi arány alapján érdemeltük ki, iskolánk  236  célba érkező versenyzővel az 5. lett.

IMG143  IMG146

 

Gratulálunk az érmes kislányoknak (piros budenzes pólóban) és köszönjük a részvételt mindenkinek!

Győzelem az országos tenisz diákolimpián!

Kategória: Országos versenyek

5. korcsoportban a balatonboglári döntőben
Országos Diákolimpiai Bajnok lett a Vajai Máté (9.o.) Pataki Márk (II.Alap) összeállítású csapatunk.

Gratulálunk!

Bronzérem a kerületi focibajnokságon

Kategória: Kerületi versenyek

3. korcsoportos csapatunk jó teljesítménnyel, veretlenül és némi balszerencsével bronzérmet nyert az őszi diákolimpiai fordulóban.

A 3-as döntőben mindenki mindenkivel döntetlent játszott és csapatunk csak büntetőlövésekkel  szorult a 3. helyre, de így is elismerésre méltó a teljesítményük.

A csapat tagjai:

Bánfalvi Dániel, Kelemen Zsombor, Pálfy Jakab, Stekl Zsigmond, Vörös Balázs 6.b

Megyesi Kornél, Róbert Bálint, Seereiner Marci 6.a Sőti Levente 5.b  Testnevelő tanáruk: Walkó Éva

Gratulálunk!

Fociolimpia 2012 022

Kerületi levelezős technika verseny

Kategória: Kerületi versenyek

 

A kerületi levelezős technika versenyen I. helyezést ért el Pálházi Dominika, 8.a osztályos tanuló.

Gratulálunk!

Országos Kazinczy verseny

Kategória: Országos versenyek

Az országos Kazinczy versenyen különdíjat nyert Herczku Virág Vivien 12. osztályos tanulónk.

Felkészítő tanára: Pleskó Ilona

Gratulálunk!

2. kerületi angol verseny

Kategória: Kerületi versenyek

A Spelling Bee angol versenyen kiválóan szerpeltek iskolánk csapatai.

1. helyen végzett a Kisignácz Barbara, Nagy Dávid, Windt  Robin összeállítású csapat

2. helyen végzett a Fischer Olivér, Pártay Zoltán, Sipos Endre trió.

Felkészítő tanáraik: Kemény Etelka, Tóth Krisztina

Gratulálunk!

2. kerületi anyanyelvi verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Ebben az évben is iskolánk rendezte a 2. kerületi "Budenz József" Anyanyelvi versenyt,
melyen 9-10. osztályos csapatunk 1. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kisignácz Barbara 10. o
                          Bernhard Bence 9. o
                         Tímár Benjamin 9. o.

Felkészítő tanáraik: Oszkó Gabriella és Pleskó Ilona

Gratulálunk!