Cookie-k

Eredményeink

Szabó Magda Emlékverseny

Kategória: Kerületi versenyek

A 2. kerületi Szabó Magda szépkiejési emlékversenyen kiválóan szerepeltek tanulóink.

 

A 3-4. osztályosok kategóriájában

1. Varga Zádor 4. a

2. Kormos Rebeka 4.a

Felkészító tanáruk: Gödri Enikő

 

Az 5-6. osztályosok közt 3. lett Bertus Marcell 6.b,

a 7-8. osztályosok közönségdíját Molnár Maja 8.b nyerte.

Felkészítő tanáruk: Szentkúti Judit

 

Gratulálunk valamennyiüknek!

2. kerületi szépkiejtési versenyek

Kategória: Kerületi versenyek

A 2. kerületi  "Kazinczy" szépkiejtési versenyen

2. helyezést ért el Vasvári Botond 6.a - tanára: Szántóné Csányi Zsuzsa
                       és Molnár Maja     8.b - tanára: Szentkúti Judit

 

A 2. kerületi angol szépkiejtési versenyen

3. lett Horváth Éva 7.b - tanára: Veresné Daróczy Edit


A Budenzben rendezett  2. kerületi német nyelvű szépkiejtési versenyen

2. helyezést ért el Bessenyei Hanna 5.b - tanára: Borbély Ildikó

 

Gratulálunk valamennyiüknek!

Zárt sakk diákolimpia 2011

Kategória: Kerületi versenyek

Ügyesen játszottak versenyzőink az idei tanév első sakkversenyén.

A legjobb eredményt ismét Holicska Marcell  (10. o)  érte el, aki a középiskolások korcsoportjában 1. lett. 
(Az összesítésben 4,5 ponttal a kiváló 2-5. helyen végzett.)

holicska2011

Az alsósok közül 6-ból 4-4 pontot szerezve az élmezőnyben végeztek többen is, ami biztató volt  a februári nyílt verseny előtt.

1. kcs 6-12. hely  Soos Levente 3.b, Rahóty Pál 2.a, Selmeczi Dávid 1.a

2. kcs. 4-8. hely Szeredás Bálint 3.a, Horváth Bálint 3.a

Felkészítő tanár: Létay Gyula bácsi

Gratulálunk!

A teljes eredménylista itt olvasható: http://www.husi-sc.hu/

2. ker. Szépolvasási Verseny

Kategória: Kerületi versenyek

A 2. kerületi Szépolvasási Versenyen két tanulónk ért el szép eredményt. Gratulálunk mindannyiuknak!
A 3. osztályosoknál 3. helyen végzett Varga Vázsony (3.a) Felkészítő tanára: Varga Zita
A 4. évfolyamosok versenyén szintén 3. lett Varga Zádor (4.a) Felkésztítő tanára: Gödri Enikő

Diadal a 2. ker. katasztrófavédelmi versenyen

Kategória: Kerületi versenyek

  

    Egy arany és egy ezüstéremmel térhettek haza tanulóink
   a 2.kerületi Katasztrófavédelmi versenyről!

Bővebben ...

2. ker. Mezei Futó Diákolimpia

Kategória: Kerületi versenyek

A Budenz becsületét ezen a versenyen Ivanovics Réka (pirosban) mentette meg,
aki kiváló hajrával 2. helyezést ért el az 1. korcsoportos lányok kb. 50 fős mezőnyében.

Testnevelő tanára: Frigyesí Krisztina. Gratulálunk!

(Az érmeket  a 9-szeres mezei futó magyar bajnok Röder Katalin nénitől vehették át a helyezettek.)

P28-09-11_14.301

KERÜLETI KAPTATÓ 2011

Kategória: Kerületi versenyek

Idén is első korcsoportos tanulóink szállították a kiváló eredményeket a Kerületi  Kaptatón.
Gyönyörű időben kellemes délelőtti programban volt része a kilátogató családoknak.
Aki a végéig maradt, büszkén láthatta az eredményhirdetéskor a dobogón a 2.b osztály kiválóságait.
P02-10-11_12.01  P02-10-11_11.591

        A lányoknál Czakó Bogit (3632.), aki 2. lett,        a fiúknál Kelemen Csongort (35416), aki 3. helyen ért célba.

                         Testnevelő tanáruk: Grótné Tar Csilla                      Gratulálunk!

Bronzérmes a gimnazista focicsapat

Kategória: Kerületi versenyek

  A 2. kerületi Labdarúgó Diákolimpia 5. korcsoportjában 3. helyen végzett kis létszámú, de annál lelkesebb  csapatunk.
  A tagok:(10. oszt.) Flautner Dávid, Illés Károly, Vajas Máté, Retteghy Viktor, Fischer Olivér, Sebestyén Krisztián.
  Felkészítő tanáruk: Tompa Dávid      Gratulálunk!

Gyermekbábosok országos találkozója

Kategória: Országos versenyek

Az 1.a osztályos Kiskaticák bábcsoportunk  "Az állatok iskolája" című előadásukkal BRONZ minősítést nyertek
 az országos fesztiválon Egerben.

A csoport tagjai:
Bíró Anna Babett, Jankovits Anton, Markó Jázmin, Molnár Bendegúz, Páli Zsombor, Rácz Lili, Rékassy Botond, Rényi Péter, Scharek Angéla,
Trunkó Boldizsár, Vincze Botond

Felkészítő tanáruk: Szabadosné Gólya Éva

Országos vívó diákolimpia

Kategória: Országos versenyek

A Szolnokon rendezett vívó diákolimpia párbajtőr csapatdöntőjében a 
3 . korcsoportos leánycsapatunk  ARANYÉRMES lett!  Gratulálunk!

!

A csapat tagjai: Rékassy Panka, Knipper Jennyfer, Osztrovszky Anna