Cookie-k

Eredményeink

Osztályhonlap háziverseny

Kategória: Háziversenyek

Az előírt határidőig 3 osztály nevezett a honlap-versenyre. A versenyoldalak az alábbi képekre kattinva érhetők el:

 9.osztály  10.osztály  11.osztály
 9. osztály
10. osztály
11. osztály

 

Francia fordító verseny

Kategória: Háziversenyek
 Verseny HelyezésNév Osztály Tanár 
Francia fordító verseny        
  Kezdő szint      
  1. Lipka Borbála 7.a Tóth Ildikó
  2. Keresztes Fanni 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Szamos Bianka 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Somogyi Péter 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  Középhaladó szint      
  1. Gál Tímea 8.a Mackó Júlia
  2. Hackl Szilvia 8.b Tóth Ildikó
  3. Ilyés Tímea 8.a Mackó Júlia
  3. Németh Róbert 8.b Tóth Ildikó
  Haladó szint      
  1. Molnár Borbála 11. Tóth Ildikó
  2. Fagyal Gábor V. Hajdúné Kisistók Erika
  3. Mudri Diána V. Hajdúné Kisistók Erika

Német szépkiejtési verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Lehr Izabella 5. b

1. hely 

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 


Szekeres Fábián 5. b

3. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara


Altbäcker Petra 6. b

1. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 

Informatika

Kategória: Kerületi versenyek

Szövegszerkesztés

Paskó Alexandra 8.a

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

Smile Smile Smile

Cseke Roland 8.c

2. hely

Felkészítő tanár: Bigari Lászlóné


Táblázatkezelés

Kupa Dániel 8.c

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


 Grafika

Szilas Dorottya 8. c

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


Komplex

Sipos Lilla 8. a

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

 

 

Bolyai Matematika verseny

Kategória: Területi versenyek

2014/2015. tanév

Az 5.b osztály csapata a 4. helyet érte el. Tagjai:

 Sipőcz Balázs

Székely Eszter

Czakó Boglárka

Apjok Réka

Felkészítő tanár: Szatmári Boglárka

GRATULÁLUNK!

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Lipka Borbála 7. a

3. hely

Felkészítő tanár: Szentkúti Judit

Smile Smile Smile

Vértes Miklós

3. hely

Felkészítő tanár: Rátkai Bea

Bolyai területi anyanyelvi verseny

Kategória: Területi versenyek

 

2014/2015. tanév

 

Az idén igazi nyereményesőről számolhatunk be!

ALSÓ TAGOZAT:

A 3.c osztály csapata 5. helyet érte el. Tagjai: Burgyán Bora

                                                                     Németh Blanka

                                                                     Pásztor Sári

                                                                     Winkler-Virág Dorka

                                            Felkészítő tanár: Országné Fehér Ildikó

A 4.a osztály csapata 4. helyezett lett. Tagjai: Izsáki Domonkos

                                                                     Molnár Kata

                                                                     Nagy Nikolett

                                                                     Tőrös András

                                            Felkészítő tanár: Csomor Ágnes

A 4.b osztály egyik csapata az előkelő 2. helyet foglalhatta el.

                                                           Tagjai: Bánovics Anna

                                                                      Édes Emese

                                                                      Kárász Hanna

                                                                      Molnár Anna

                                             Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

A 4.b osztály másik csapata a 6. helyet érte el. Tagjai: Kozma Zoé

                                                                                 Mayer Laura

                                                                                 Zsanda Adél

                                                                                 Turán Dia

                                                        Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

FELSŐ TAGOZAT:

Az 5.a osztály mindkét csapata remekelt! Az egyik csapatuk első lett, ezzel továbbjutottak az országos döntőbe!!

                                                     A csapat tagjai: Molnár Anna

                                                                            Jakabos Benedek

                                                                            Páli Zsombor

                                                                            Horváth Emese

                                                Felkészítő tanárok: Sági Anna

                                                                            Szabadosné Gólya Éva

                                                                            Szentkúti Judit

Az 5.a osztály másik csapata pedig 2. lett. ttagjai: Móczár Flóra

                                                                          Nagy-György Csenge

                                                                          Rácz Lili

                                                                           Zsiday Dénes

Felkészítő tanárok: Sági Anna, Szabadosné Gólya Éva, Szentkúti Judit

A 6.a osztály csapata is 2. helyezést ért el. Tagjai: Bodó Bence

                                                                           Herczenik Ádám

                                                                           Horváth Bálint

                                                                           Varga Vázsony

                                                  Felkészítő tanár: Tóth Ildikó

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!!!

HAJRÁ BUDENZ!!!!

 

 

Mikulás sakkverseny

Kategória: Kerületi versenyek

Alsó tagozat II. korcsoport lányok

Soós Anna Lujza

1. hely 

Gimnáziumi Kazinczy verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Kálmányi Anita 10.

3. hely

Felkészítő tanár: Pleskó Ilona