Cookie-k

Eredményeink

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Lipka Borbála 7. a

3. hely

Felkészítő tanár: Csányiné Papp Gyöngyi

Kerületi Sakk Diákolimpa 2005

Kategória: Kerületi versenyek

Soós Lujza és a lánycsapat

1. hely

Smile Smile Smile

Németh Henrietta 5. a

3. hely

Teleki Pál kerületi földrajz verseny 2005

Kategória: Kerületi versenyek

Vértes Miklós 8. b

1. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Smile Smile Smile

Dohovits Emese 8. b

2. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Smile Smile Smile

Somogyi Péter 7. b

1. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Smile Smile Smile

Lipka Borbála 7. a

3. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Kerületi szépkiejtési verseny 2005

Kategória: Kerületi versenyek

Tóth Kitti 4. b

3. hely

Felkészítő tanár: Rádonyi Dénesné

Kerületi angol művészeti fesztivál 2005

Kategória: Kerületi versenyek

5. b osztály csapata

Arany Oklevél

Felkészítő tanár: Gonda Ágnes

Smile Smile Smile

Debreczeni Alexandra 8. b

Bronz Oklevél

Felkészítő tanár: Gonda Ágnes

Angol szépkiejtési verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Jankó Lilla 5. b

4. hely

Felkészítő tanár: Gonda Ágnes 

Angol nyelvi versenyek 2005.

Kategória: Háziversenyek

2005. november 15-16.

 Verseny Helyezés
Név
Osztály
Tanár 
 angol tanulmányi verseny

1. Sztrókay Anna 7.b Gonda Ágnes
  2. Zakrzewski Krisztián 7.a Tóth Krisztina
  3. Kőszeghy László 7.a Tóth Krisztina
 angol tanulmányi verseny

1. Debreczeni Alexandra 8.b Gonda Ágnes
  2. Orbán Bence 8.a Garami Gábor
  3. Ferbert Zsuzsa 8.b Gonda Ágnes
angol szépkiejtési verseny
  1. Kéki Barnabás 5.b Gonda Ágnes
  2. Jankó Lilla 5.b Gonda Ágnes
  3. Pohl Dániel 5.b Gonda Ágnes
angol szépkiejtési verseny
  1. Uray Zsófia 6.a Gonda Ágnes
  2. Sztrókay Gábor 6.b Gonda Ágnes
  3. Petrőcz Nóra 6.c Garami Gábor

 

Alsós versmondó verseny

Kategória: Háziversenyek

2005. november

 Évfolyam Helyezés Név Osztály
1. évfolyam 1. Rékassy Panka 1.a
  1. Orehovszky Alexandra 1.b
  2. Rozsnyói Soma 1.a
  3. Osztrovszky Anna 1.a
  közönségdíj Nyirjei Dávid 1.b
2. évfolyam 1. Koós Dani 2.a
  2. Létay Pongrác 2.b
  3. Vig Marci 2.a
  közönségdíj Szigetvári Gergely 2.b
3. évfolyam 1. Rozsnyói Döme 3.b
  2. Jártó Félix 3.c
  3. Tóth Fábián 3.a
  közönségdíj Vogel Dóri 3.c
4. évfolyam 1. Bakonyi Lili 4.b
  2. Rékassy Luca 4.a
  2. Mezrenics Fanni 4.a
  3. Karvalics Blanka 4.a
  közönségdíj Kovaljov Zsófia 4.b

 

Gimnáziumi helyesírási verseny

Kategória: Háziversenyek

2005. november 21.

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár neve
1. Martinecz Beatrix 11. Oszkó Gabriella
2. Szumper Izabella 10.  
3. Somogyi Dorotttya 9. Pleskó Ilona

Bátaszéki Matemaika Verseny

Kategória: Országos versenyek

2005. november

Bogár-Szabó Tamás 5.a tovább jutott a következő fordulóba.

Tanárai: Bihari Lászlóné és Frigyesi Krisztina