Cookie-k

Eredményeink

Kerületi Kaptató 2013 - eredmények

Kategória: Kerületi versenyek

alt

    Az idei kerületi futóversenyen megint kiválóan szerepeltek tanulóink.

    Az I. korcsoportos lányok versenyében 1. lett Gaál Zsófi 1. c, (a 48-as képen lilában)
   
      a II. kcs-ban 2. Czakó Boglárka 4.b,  3. Ivanovics Réka 5.b. (a 46-os képen közében ill. világoskékben)

    A fiúk közül a legeredményesebb versenyzőnk Kirády Marcell 4.b volt, aki 4. helyen futott be.

    Gratulálunk valamennyiüknek!
     .

                       A verseny összefoglalója, képei és  eredménylistái: http://masodikkerulet.hu/hirek/Kaptato_2013_verseny.html 

                                       

a Két érem 2. ker. mezei futó diákolimpián

Kategória: Kerületi versenyek

Megint leányaink hozták a sikereket a Nagyréten megrendezett versenyen, ahol ugyan egyéni kategóriákban most nem sikerült dobogóra állni tanulóinknak, de az összetett csapatversenyekben a 2. korcsoportban ész az 5. korcsoportban is ezüstérmet nyertünk.

A kicsik csapata: Czakó Bogi 3.b, Ivanovics Réka 4.b, Ott Edina 4.c, Huller Emma 5.a, Hajós Panna 4.a, Mazuch Dorina 4.c

A gimnazista csapat:

Felkészítő és kísérő kollegák: Pillmann Mariann, Walkó Éva, Létay Dániel

Gratulálunk!

IMGP3088

Kerületi Kaptató 2012

Kategória: Kerületi versenyek

Ismét 2 éremmel és 20 000 forinttal gazdagodott iskolánk a kerületi utcai futóverseny után.

Az első érmet, egy ezüstöt  Czakó Bogi (3.b)  szerezte, megismételve  tavalyi 2. helyezését,
a legkisebbek közt pedig Hajós Dorka a  2.a-ból örvendeztetett meg egy bronzéremmel.
A pénznyereményt a részvételi arány alapján érdemeltük ki, iskolánk  236  célba érkező versenyzővel az 5. lett.

IMG143  IMG146

 

Gratulálunk az érmes kislányoknak (piros budenzes pólóban) és köszönjük a részvételt mindenkinek!

Győzelem az országos tenisz diákolimpián!

Kategória: Országos versenyek

5. korcsoportban a balatonboglári döntőben
Országos Diákolimpiai Bajnok lett a Vajai Máté (9.o.) Pataki Márk (II.Alap) összeállítású csapatunk.

Gratulálunk!

Bronzérem a kerületi focibajnokságon

Kategória: Kerületi versenyek

3. korcsoportos csapatunk jó teljesítménnyel, veretlenül és némi balszerencsével bronzérmet nyert az őszi diákolimpiai fordulóban.

A 3-as döntőben mindenki mindenkivel döntetlent játszott és csapatunk csak büntetőlövésekkel  szorult a 3. helyre, de így is elismerésre méltó a teljesítményük.

A csapat tagjai:

Bánfalvi Dániel, Kelemen Zsombor, Pálfy Jakab, Stekl Zsigmond, Vörös Balázs 6.b

Megyesi Kornél, Róbert Bálint, Seereiner Marci 6.a Sőti Levente 5.b  Testnevelő tanáruk: Walkó Éva

Gratulálunk!

Fociolimpia 2012 022

Kerületi levelezős technika verseny

Kategória: Kerületi versenyek

 

A kerületi levelezős technika versenyen I. helyezést ért el Pálházi Dominika, 8.a osztályos tanuló.

Gratulálunk!

Országos Kazinczy verseny

Kategória: Országos versenyek

Az országos Kazinczy versenyen különdíjat nyert Herczku Virág Vivien 12. osztályos tanulónk.

Felkészítő tanára: Pleskó Ilona

Gratulálunk!

2. kerületi angol verseny

Kategória: Kerületi versenyek

A Spelling Bee angol versenyen kiválóan szerpeltek iskolánk csapatai.

1. helyen végzett a Kisignácz Barbara, Nagy Dávid, Windt  Robin összeállítású csapat

2. helyen végzett a Fischer Olivér, Pártay Zoltán, Sipos Endre trió.

Felkészítő tanáraik: Kemény Etelka, Tóth Krisztina

Gratulálunk!

2. kerületi anyanyelvi verseny

Kategória: Kerületi versenyek

Ebben az évben is iskolánk rendezte a 2. kerületi "Budenz József" Anyanyelvi versenyt,
melyen 9-10. osztályos csapatunk 1. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Kisignácz Barbara 10. o
                          Bernhard Bence 9. o
                         Tímár Benjamin 9. o.

Felkészítő tanáraik: Oszkó Gabriella és Pleskó Ilona

Gratulálunk!

Diadal a 2. kerületi foci diákolimpián!

Kategória: Kerületi versenyek

Ismét elhódítottuk a Kincses András Kupát, mely a szezon legeredményesebb  iskolájának dukál az alsó tagozatosok focieredményei alapján. Arra azonban még nem volt példa mostanáig, hogy az 1. és a 2. korcsoportos csapatok egyidejűleg nyerjék meg saját bajnokságukat, mint idén. Ezzel a sikerrel mindkét csapatunk kivívta a jogot a budapesti diákolimpián való indulásra, ahol viszont már sokkal nehezebb mezőny várható.
  
1kcsbajnok    Az 1-2.os  legkisebbek már télen is bizonyítottak és most rátettek még egy lapáttal, hiszen    
    minden meccsüket nyerve, kapott gól nélkül győztek. Az egész csapat - kapus, védelem,
    csatársor - kiválóan teljesített, a különdíjas játékos Kelemen Csongor lett.


      A csapat: Kelemen Csongor, Kirády Ábel, Kirády Marcell, Sipőcz Balázs, Sólyom Barna,
                                                   Oláh András, Szaknyéri Dávid (valamennyien 2.b-sek) és Soos Levente 3.b


A 3-4.-es korosztályban kisebb reményekkel érkeztünk, mert bár ügyesek a srácok,
viszonylag keveset játszanak együtt. Ennek ellenére hatalmas szívvel küzdöttek minden meccsen.
A csoportban  legyőzték a téli bajnok Pitypangot, a negyeddöntőben és elődöntőben két2kcsbajnok
0:0-ás meccsen ellenállhatatlanul lőtték a büntetőket a Szabó Lőrinc és a Fillér csapatai ellen,
aztán a döntőben simán verték az addig 100 %-os Klébelsberg iskolát  és ők is bajnokok lettek! Különdíjasunk a kapus, Bánfalvi Dániel lett, aki verhetetlen volt aznap, több ziccert és büntetőt is védett, sőt be is lőtte a sajátját a párbajban.

A csapat tagjai: Bánfalvi Dániel 5.b, Sőti Levente, Kocsa Pillmann Móric, Osztrovszky Péter 4.b,   
                          Solomon Kármil, Sólyom Gergő 4.a, Herczenik Ádám, Szabó Kristóf 3.a, Dér Barnabás 3.c

Csapatvezető: Létay Dániel       Edző: Markóczy Csaba

Gratulálunk!

1kcsbajnok

2kcsbajnok