Felvételi info

Minden, ami a nyolcadikosok számára fontos lehet

Szóbeli vizsgák időpontjai 2021.

2021. március  1., 2. (hétfő, kedd) 14 órától

Pótnap: 2021. március 9. (kedd)  14  órától

A beosztás oktatási azonosítók vagy jelszavak szerint felsorolva

ITT olvasható >>>>>

A beosztásban szereplő időpontokkal kapcsolatos kéréseket a Jelentkezési lap "Megjegyzés" rovatában föltüntetett igények alapján tudtuk figyelembe venni.

Kérjük, hogy a kiírt időpont előtt 20 perccel jelenjenek meg.

A szóbeli felvételi nyilvános a szülők számára.
A szülők az aktuális járványügyi szabályozások értelmében az iskola területére nem léphetnek be.
Az épületbe lépéskor a tanulók számára kötelező a portán kihelyezett kézfertőtlenítő, valamint hőmérő használata,
a bent tartózkodás időtartamára pedig a maszk viselése, melyet mindenkinek magának kell biztosítania.

A szóbeli vizsgára kérjük, hozzák magukkal az alábbiakat:
- a tanuló ellenőrzőjét,
- magyar irodalom és nyelvtan, valamint matematika füzeteket.

A szóbeli meghallgatás témakörei:

Angol nyelvi témakörök: Én és a családom; Lakás, lakóhely; Napirend; Szabadidő, hobbi; Étkezés, étkezési szokások; Vásárlás, öltözködés; Iskola, tantárgyak; Szórakozás (TV, rádió, mozi); Sport, egészség, időjárás.