Cookie-k

Háziversenyek

Horváth Mihály Történelemverseny

Készült: 2015. június 25. csütörtök

Tóth Márk 10. osztályos tanuló bejutott a fővárosi versenybe. Felkészítő tanár: Jáhner Eszter

Gratulálunk hozzá!

Nyelvtan verseny 2014/2015.

Készült: 2015. március 23. hétfő

A másodikos évfolyam eredményei:

1. hely: Dér Imola 2.c Felkészítő tanító: Tarnóczayné Szegő Krisztina

2. hely: Kovács Kata 2.c és Székely Vera 2.c Felkészítő tanító: Tarnóczayné Szegő Krisztina

3. hely: Csáky Lola 2.b Felkészítő tanító:Frigyesy Krisztina

       és Karli Márton 2.a Felkészítő tanító:Varga Zita

A harmadikos évfolyam eredményei:

1. hely: Rahóty Márk 3.a Felkészítő tanító:Kissné Pusztai Szilvia

2. hely: Pásztor Sári 3.c Felkészítő tanító:Országné Fehér Ildikó

3. hely: Winkler-Virág Dorka 3.c Felkészítő tanító:Országné Fehér Ildikó

A negyedik évfolyam eredményei:

1. hely: Harkai Balázs 4.b Felkészítő tanító:Simon Zsuzsanna

2. hely: Ferke Dominik 4.a Felkészítő tanító: Csomor Ágnes

3. hely: Nagy Nikolett 4.a Felkészítő tanító: Csomor Ágnes

és Kárász Hanna 4.b Felkészítő tanító:Simon Zsuzsanna

GRATULÁLUNK!!!

 

 

Lezajlott az iskolai népdalverseny

Készült: 2010. március 26. péntek

A győztesek:  

Lekli Medárd 1.c, Sőti Levente 2.b, Létay Csongor 3.a, Fischer Blanka 4.a, Knipper Jennyfer 5.a, Koós Dániel 6.a   
         TELJES LISTA>>>

NÉPDALVERSENY 2010 - alsó tagozat

Készült: 2010. március 26. péntek
Lezajlott az iskolai népdalverseny az 1-6. osztályokban. A korábbi évekhez  képest annyit változtattak
a szervezők - Salamon Dóra és Szabadosné Gólya Éva - hogy egy kötelező és egy szabadon választott
dalt is elő kellett adniuk az indulóknak, illetve, hogy a helyezettek a képen látható bürök-zúzolót kapták
ajándékba,aminek nagyon örültek és tovább énekelhettek bele...                                                        
       

Az eredmények:  

1. osztály:
1. Lekli Medárd          1. c
2. Bruckner Márton     1.a
    Mazuch Dorina       1.c
3. Varsányi Domokos 1.b

Közönségdíj:
Szöllősy Zsófi  1.a


2. osztály

1. Sőti Levente      2.b
2. Kormos Rebeka 2.a
3. Marosi Korinna   2.b
   Sólyom Gergő    2.a

Közönségdíj:
Kocsa-Pillmann Móric 2.b
Sőti Levente   2.b

3. osztály
1. Létay Csongor  3.a
2. Bánfalvi Dániel 3.b
    Soede Alicia     3.b
3. Bolza Gitta       3.a

Közönségdíj:
Létay Csongor

4. osztály
1. Fischer Blanka 4.a
2. Rényi Luca      4.a
    Pentz Boróka  4.a
3. Bertus Marcell 4.b
    Pentz Botond  4.a

Közönségdíj:
Fischer Blanka

5-6. osztály  

1. Koós Dániel 6.a és
Knipper Jennyfer 5.a
2. Róbert Liliána 5.a
3. Koós Kristóf 6.a   

 

Közönség nem szavazott

Versmondó verseny 2009

Készült: 2009. december 11. péntek

1. osztályosok

1.          Benyó Berta          1.a

2.          Dér Barnabás        1.c

3.          Vörös Lili              1.b

3.          Harkai Benedek    1.c

2. osztályosok

1.          Lőrinczi Zsófia       2.a

2.          Kormos Rebeka    2.a

3.          Kocsa-Pillmann Móric   2.b

3.          Varga Zádor          2.a

3. osztályosok

1.          Mukli Franciska      3.b

2.          Ungvári Borbála      3.a

2.          Huller Fülöp            3.b

3.          Nagy Lili Panna       3.a

Közönségdíj: Létay Csongor 3.a

4. osztályosok

1.          Bende Leonárd       4.b

2.          Pentz Boróka          4.a

3.          Bertus Marcell        4.b

3.          Fischer Blanka        4.a

G R A T U L Á L U N K !