Cookie-k

Kerületi versenyek

2. ker. Tollaslabda Diákolimpia

Készült: 2011. december 03. szombat

Újabb sportágban került  fel a Budenz neve a dicsőségtáblára.
Tollaslabdázásban eddig nem volt még komoly eredményünk,
most azonban a 2. kerületi diákolimpián a lányok 3. korcsoportjában
Mukli Franciska (5.b) aranyérmet nyert, míg Lipka Bogesz (4.a) 4. helyen végzett.

Gratulálunk!

Franci tollasbajnok

Német nyelvű szavalóverseny

Készült: 2011. december 03. szombat

A 2. kerületi német szavalóversenyen

1. helyezést és közönségdíjat is nyert Marján Máté 4.b osztályos tanulónk

2. helyen végzett Komáromi Martin a  4.a osztályból.

Felkészítő tanáruk: Ősz Ágnes

Gratulálunk!

Szabó Magda Emlékverseny

Készült: 2011. december 03. szombat

A 2. kerületi Szabó Magda szépkiejési emlékversenyen kiválóan szerepeltek tanulóink.

 

A 3-4. osztályosok kategóriájában

1. Varga Zádor 4. a

2. Kormos Rebeka 4.a

Felkészító tanáruk: Gödri Enikő

 

Az 5-6. osztályosok közt 3. lett Bertus Marcell 6.b,

a 7-8. osztályosok közönségdíját Molnár Maja 8.b nyerte.

Felkészítő tanáruk: Szentkúti Judit

 

Gratulálunk valamennyiüknek!

2. kerületi szépkiejtési versenyek

Készült: 2011. november 20. vasárnap

A 2. kerületi  "Kazinczy" szépkiejtési versenyen

2. helyezést ért el Vasvári Botond 6.a - tanára: Szántóné Csányi Zsuzsa
                       és Molnár Maja     8.b - tanára: Szentkúti Judit

 

A 2. kerületi angol szépkiejtési versenyen

3. lett Horváth Éva 7.b - tanára: Veresné Daróczy Edit


A Budenzben rendezett  2. kerületi német nyelvű szépkiejtési versenyen

2. helyezést ért el Bessenyei Hanna 5.b - tanára: Borbély Ildikó

 

Gratulálunk valamennyiüknek!

Zárt sakk diákolimpia 2011

Készült: 2011. november 20. vasárnap

Ügyesen játszottak versenyzőink az idei tanév első sakkversenyén.

A legjobb eredményt ismét Holicska Marcell  (10. o)  érte el, aki a középiskolások korcsoportjában 1. lett. 
(Az összesítésben 4,5 ponttal a kiváló 2-5. helyen végzett.)

holicska2011

Az alsósok közül 6-ból 4-4 pontot szerezve az élmezőnyben végeztek többen is, ami biztató volt  a februári nyílt verseny előtt.

1. kcs 6-12. hely  Soos Levente 3.b, Rahóty Pál 2.a, Selmeczi Dávid 1.a

2. kcs. 4-8. hely Szeredás Bálint 3.a, Horváth Bálint 3.a

Felkészítő tanár: Létay Gyula bácsi

Gratulálunk!

A teljes eredménylista itt olvasható: http://www.husi-sc.hu/