Cookie-k

Kerületi versenyek

Szépolvasási - verseny

2. kerületi szépolvasási versenyen 3. helyzezést ért el Varga Zádor (3.a)

Felkészítő tanára: Gödri Enikő

Gratulálunk!

Budenzes sikereket hozott a MIKULÁS!

A 2. kerületi "zárt" 
SAKK DIÁKOLIMPIÁN

a középiskolás fiúk közt
2. helyezést,
a MIKULÁS KUPÁN
1. helyezést ért el
Holicska Marcell
9. oszt tanulónk. 

                                      

A 2. kerületi NÉPDALVERSENYEN
két 1. helyezést értek el  5.b-s lányaink:
szólóban Boros Julcsi
székely dalokkal ,
kamaracsoportban Boros Julcsi, Komma Kata, Székely Anikó és Király Lilien 
szatmári dalokkal
a fővárosi döntőn is képviselhetik iskolánkat.
Felkészítő tanárok:
Salamon Dóra, Létay Dániel

   kép nagyítása       

A kispályás FLOORBALL DIÁKOLIMPIA
budapesti döntőjében 100 %-os
teljesítménnyel bajnok lett és az országos döntőbe jutott a Hotz Erik (7.a) Falusi Tóth Zoltán (8.a) Szalai Kristóf (8.b) összeállítású csapatunk.
Csapatvezető: Létay Dániel


   kép nagyítása  

Röplabdás arany

     A II. kerületi röplabda diákolimpián 6. korcsoportos fiaink nyerték az aranyérmet Fodor Zsófi (11.o) vezérszurkolói segítségével.  A csapat tagjai:  Havas Gergő, Havrilik Viktor, Nagy Richárd, Vincze Ádám, Zakrzewski Krisztián 12. osztályosok valamint  Horváth András 11. és Mészáros Máté 10.osztályos tanulók. Felkészítő tanáruk: Mészáros Imréné   GRATULÁLUNK!                         

3 érem a ping-pong diákolimpián

Nyolc induló versenyzőnk közül hárman végeztek dobogón a 2. kerületi asztalitenisz versenyen.

Komma Kata Lilla (5.b) a leány III. korcsoportban 1. helyen végzett.
Pálfy Jakab
(4.a) a fiú II. Baga Attila (8.a) a fiú IV. korcsoportban szoros döntőt játszva 2. helyezést értek el. Gratulálunk!

Történelmi foci siker!

Gimnazista korosztályokban még érem közelében sem jártak soha focicsapataink, most azonban fantasztikusan küzdve
a 2.kerületi labdarúgó diákolimpia VI. korcsoportjában  csapatunk megnyerte a bajnokságot
!

A csapat tagjai: Lesti Bendegúz 10., Szántó Péter 12., Bogdán Bence 13.a, Dóra Béla 13.a, Holló Gergely 13.a,
Horváth Dániel 13.a, Kormos Benjamin 13.a, Gergely Ábel 13.b, Moldován Tibor 13.b, Mórádi Szabolcs Alap.V.

                                        Felkészítő tanáruk: Tompa Dávid                  GRATULÁLUNK!

Copyright

Copyright © 2020 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177