Rövid túra a Budai-hegységben

sorrento kIdőpont: 2014. január 25. (szombat)
Tervezett útvonal: valahol a Budai-hegységben - Hűvösvölgytől Normafára a sárga jelzésen.
Találkozó: Hűvösvölgy, a 61-es villamos végállomásánál, 9:30-kor.
Érkezés: Széll Kálmán térre, 14-15 óra körül.
Túra hossza: ~9 km.

A túrán 22 gyerek, 4 szülő és 2 tanár vett részt. Kicsit hideg volt, de igazi kiránduló időnk volt.
Képek ITT, nem egészen 2 percnyi hangulat ITT.

Hozni kell:

• 2 db BKV vonaljegy (vagy bérlet) - Budaörsről a 240-es busszal és a 61-es villamossal megyünk vissza a Széll Kálmán térre (akinek úgy jó, a villamossal egyből tovább is mehet).
  • élelem és ital egész napra
  • réteges öltözék, esős/saras idő várható, így minél inkább törekedj vízhatlan cipőre, és hozz magaddal váltás száraz zoknit is!

Az előzetes jelentkezés nagyban segíti a szervezést: Szatmári Boglárka tanárnőnél személyesen vagy emailben a címen, illetve Tóvári Dorottya tanítónőnél személyesen, vagy a (30) 952-7583 telefonszámon.

Úgy tűnik, hiába vártuk az utolsó januári pillanatig a havat, a tavaly nagy sikert aratott havas túránk vidám videóján keresztül azért érdemes feleleveníteni az élményt! ;-)