Igazolt koronavírusos gyermekek száma: 6
  Igazolt koronavírusos pedagógusok száma: 0
  Tantermen kívüli digitális oktatásban tanuló osztályok száma: 1 ált.isk + 5 gimn.
  Rendkívüli szünet miatt otthon tartózkodó osztályok száma: 0
Aktuális: 2021. február 25. 16:46

Szóbeli vizsgák időpontjai 2021.

2021. március  1., 2. (hétfő, kedd) 14 órától

Pótnap: 2021. március 9. (kedd)  14  órától

A beosztás oktatási azonosítók vagy jelszavak szerint felsorolva

ITT olvasható >>>>>

A beosztásban szereplő időpontokkal kapcsolatos kéréseket a Jelentkezési lap "Megjegyzés" rovatában föltüntetett igények alapján tudtuk figyelembe venni.

Kérjük, hogy a kiírt időpont előtt 20 perccel jelenjenek meg.

A szóbeli felvételi nyilvános a szülők számára.
A szülők az aktuális járványügyi szabályozások értelmében az iskola területére nem léphetnek be.
Az épületbe lépéskor a tanulók számára kötelező a portán kihelyezett kézfertőtlenítő, valamint hőmérő használata,
a bent tartózkodás időtartamára pedig a maszk viselése, melyet mindenkinek magának kell biztosítania.

A szóbeli vizsgára kérjük, hozzák magukkal az alábbiakat:
- a tanuló ellenőrzőjét,
- magyar irodalom és nyelvtan, valamint matematika füzeteket.

A szóbeli meghallgatás témakörei:

Angol nyelvi témakörök: Én és a családom; Lakás, lakóhely; Napirend; Szabadidő, hobbi; Étkezés, étkezési szokások; Vásárlás, öltözködés; Iskola, tantárgyak; Szórakozás (TV, rádió, mozi); Sport, egészség, időjárás.

Beiskolázási tájékoztató 2021.

iskola-kóstolgató játékos foglakozás

Ugyanekkor az érdeklődő szülők az iskolánkban hitoktatást tartó

hittan tanárok tájékoztatóját is megismerhetik.

Az  információkat honlapunkon itt olvashatják >>>>>

Tisztelettel: az iskola vezetősége

Hittan tájékoztató 2021.

Ugyanekkor az érdeklődő szülők az iskolánkban hitoktatást tartó

hittan tanárok tájékoztatóját is megismerhetik.

Az  információkat honlapunkon itt olvashatják >>>>>

Tisztelettel: az iskola vezetősége

Játékos iskolaelőkészítő foglalkozások a Budenzben 2021.

iskola-kóstolgató játékos foglakozás

Kedves Gyerekek!

Várunk benneteket szeretettel iskola-kóstolgató játékos foglakozásainkra:

2021. március 16.

2021. március 23.

2021. március 30.

A foglalkozások kezdete 17 óra.

Kedves Szülők!
Amennyiben a járványhelyzet miatt nem lesz módunkban a jelzett előkészítő foglalkozásokat jelenléti formában megtartani, igyekszünk azokat online módon helyettesíteni.
Erről a későbbiekben az adott helyzet alapján döntünk, és erről időben tájékoztatást adunk Önöknek a Honlapunkon.

A foglalkozásora jelentkezési lap innen letölthető >>>>

Az előzetes felmérő jelentkezési lap innen letölthető >>>>

A regisztrációhoz a kitöltött jelentkezési lapot juttassák el a titkárságra személyesen, levélben vagy emailben ().

A csoportbeosztást itt a honlapon vagy az első alkalommal az iskola bejáratánál tekinthetik meg.

Tóth Andrea

Szomorúan tudatjuk mindazokkal, akik ismerték, szerették, hogy kolléganőnk,
Tóth Andrea 2020. december 2-án itt hagyott minket, hosszú betegséget követően elhunyt.

Tóth Andrea

Utolsó pillanatáig küzdött az életben maradásáért, azért, hogy szeretett családja körében lehessen, azért hogy a tanári pályán megmutathassa az elkötelezettségét, szaktudását. Igyekezete sajnos hiábavalónak bizonyult.
 Évtizedekkel ezelőtt kezdett iskolánkban dolgozni, hosszú éveket töltött itt, majd az oktatásirányításban tevékenykedett vezetői pozícióban. Aztán nagy örömmel tért hozzánk vissza, és mintha el sem ment volna, úgy látott hozzá a tanításhoz, tisztességgel, hozzáértéssel, odaadással.
 Mi, a kollégái ezentúl is szeretettel és tisztelettel fogunk Rá gondolni, emlékezve arra, hogy milyen jó beszélgetőtárs volt, milyen érdeklődéssel fordult mindazok felé, akik megosztották vele gondjaikat vagy éppen örömüket, nem terhelve senkit az ő nagy-nagy problémájával.

Nyugodj békében, Andi, ezentúl is velünk leszel!
Kollégáid, barátaid

Tájékoztató a 2020. november 17-től érvényes változásokról

Tisztelt Szülők!

A Covid-19 járvány eszkalációja következtében kialakuló helyzet szükségessé teszi az iskolai maszkviselés szabályainak módosítását intézményünkben.

A holnapi naptól, 2020. november 17-től a felső tagozatos tanulóknak a tanórákon is kötelező a maszkviselés.

Kötelező a maszkviselés továbbá az alsó tagozatos tanulóknak azokon a tanórákon, amelyeken csoportbontásban (idegen nyelv, hittan) tanulnak, illetve azokon az órákon, amelyet betanító tanárok tartanak. (Ilyenek lehetnek ének-zene, rajz, technika, testnevelés/néptánc, stb.) Azokon a tanórákon, amelyet az osztály két állandó tanítója tart, a tanító kérésének megfelelően kötelező a maszk használata, egyéb esetben lehetséges.

Az óraközi szünetekben a saját tantermeikben tartózkodó diákok számára az 1,5 méteres távolság betartása mellett nem kötelező, de ajánlott  a maszkviselés.

Kérjük, hogy az alábbi szabály betartásának fontosságát otthon is beszéljék át gyermekeikkel a járvány terjedésének mérséklése érdekében.

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!

Munkahelyi profil létrehozása mobileszközökön

Egy idő óta változást tapasztalhatnak az iskolai Classroom / Tanterem alkalmazás MOBILOS használatakor. Ehhez adunk most egy kis segítséget, magyarázatot.

Biztonsági okokból változtattunk a helyi eszközkezelési szabályzaton, ezért a mobileszközökön a @budenznet.sulinet.hu végű fiókokhoz egy Workspace/Munkafiók jön létre, ha valaki ilyen fiókkal jelentkezik be.

Az ezzel kapcsolatos tudnivalók itt olvashatók >>>>>.