Elektronikai hulladék gyűjtése

Kategória: Friss

Kedves Szülők, támogatók, diákok!

Ha van a fiókban, garázsban, dobozok mélyén régóta porosodó lemerült elem, tönkrement, feleslegessé vált, meghibásodott, mobiltelefon, számítógép stb. akkor kérünk hozd el hozzánk, mert iskolánkban megrendezésre kerül az elektronikai hulladékgyűjtési akció.

A GYŰJTÉS IDŐPONTJA ÉS HELYE
 2020. Február 7. Péntek 12:00-16:00
 2020. Február 8. Szombat 10:00-14:00
Budenz József Általános Iskola és Gimnázium előtt, a Budenz út felől.

Iskolánk minden egyes általatok behozott eszköz ellenértékét pénzbeli támogatásként megkapja. Így külön pénz befizetése nélkül is támogatod iskolánk tervezett fejlesztéseit!

MIT HOZZATOK, MIT GYŰJTÜNK:
 asztali számítógép, szerver 1.000 forint/db
 mobiltelefon, játékkonzolok (play station, xbox) 700 forint/db
 laptop 500 forint/db
 palm, tablet, WIFI routerek, HDD (winchester), külső tárolók, driverek 300 forint/db
 ceruzaelemek, gombelemek – minden típus, vegyesen
 lapos tv és monitor (LCD, TFT)

FONTOS!!

A ceruza és gombelemekért típustól és állapottól függetlenül 45 forint/kg garantált támogatás jár!!!
Az elemeket 1,5 literes kupakkal zárható PET palackokba gyűjtjük! Kérünk benneteket, ha lehet Ti is ebben hozzátok, tegyétek be őket – kupakot ne felejtsétek el visszazárni.

Kérjük, hogy fridzsidereket, képcsöves tv-ket NE hozzatok!

Köszönjük!

További info: