Az önkormányzat honlapján, a https://masodikkerulet.hu/cimlap/vigyazzunk-egymasra-budan cím alatt találhatók szerint

"Aki igényli, annak az étkezését továbbra is biztosítják az oktatási intézmények. Az iskolák segítségével felmérjük, kiknek van szüksége erre a szolgáltatásra, és a szükséges mennyiséget az iskolákba szállítjuk. Kérem a szülőket, hogy amennyiben az iskola digitális oktatása ideje alatt nem igényelnek étkeztetést gyermekeik számára, az iMenza programon keresztül mondják le, hogy ne pazaroljuk feleslegesen az élelmet."

Kérem, hogy az iskolai felmérés lebonyolításának érdekében a kedves szülők értesítsék az osztályfőnököt, amennyiben mindenképpen igénylik az iskolai étkeztetést. Ezt a kérést hamarosan az osztályfőnökök is eljuttatják a szülőkhöz. Az önkormányzati tájékoztatásnak megfelelően kérem, hogy az étkezést nem igénylő szülők az iMenza programon keresztül mondják le az étkezést!

Köszönettel:

Csenki József