Díjazottjaink 2010-ben

Kategória: Friss

A 2. kerületi Önkormányzat és Láng Zsolt polgármester úr az idei évben is kitüntetéseket adott át.

Pedagógusnap alkalmából polgármesteri dicséretben részesült a Budenzből  Rádonyi Dénesné Titi Katalin tanítónő, irodavezetői dicséretet kapott Glavinicsné Jáhner Eszter tanárnő, kerületi szakmai munkájáért az Év munkaközösség-vezetője elismerésben részesült Kemény Etelka tanárnő.

Az iskola tantestületének jelölése alapján az idei Gyermekeinkért Emlékérmet Grótné Tar Csilla tanítónő kapta. Gratulálunk!

Gyereknap alkalmából a legeredményesebb sportoló ill. művészeti tevékenységet végző diákjaink kaptak elismerést. Ők valamenyien fővárosi, országos ill. nemzetközi szintű versenyeken ill. fesztiválokon értek el győzelmeket vagy érmes helyezéseket és szereztek dicsőséget iskolánknak is.

4. a osztály Katicák Bábcsoportja:
Fehér Balázs, Fischer Blanka, Frühauf Csongor, Jengibarjan Máté, Kara Ádám, Pentz Boróka, Rényi Luca, Soede Lucille, Vasvári Botond

4. korcsoportos fiú floorball csapat:
Falusi Tóth Zoltán 7.a,  Szalai Kristóf 7.b,  Aradi Norbert 7.b, Illés Károly 8.b,  Hotz Erik 6.a,

Barát Viktória 7.b kajak-kenu

Rozsnyói Soma 5.a gumiasztal