altJó hangulatú, könnyed afterpartyval búcsúztattuk a tanévet és csalogattuk a friss levegőt az iskolába június 13-án (is). A 60 db levegőkonzerv ajándékokkal megtöltve kb. 20 perc alatt elfogyott, de ismét sikere volt a papírhelikoptereknek, a krumplipuskának, valamint az újdonságként    felavatott slackline-nak, azaz kötéltáncnak. Legjobban persze a tombolát várta mindenki, ahol szülői felajánlásokként érkezett PINATA-kat, játékokat, könyveket és vigaszdíjakat nyertek a szerencsések. A programot Németh Viktor muzsikájára közös dalolással, táncolással  zártuk, és azzal a jól eső tudattal, hogy további 52 ezer forintot gyűjtöttünk  a szellőzőrendszer megvalósításához. Köszönjük mindenkinek a részvételt valamint Kovács Réka és Valtinyi Lídia szülőknek a segítséget. Vidám  nyarat kívánunk mindenkinek!