becsiutAz elmúlt években nagyon szép hagyománnyá vált iskolánkban a decemberi bécsi kirándulás. Ebben az évben sem lesz másként, 2014.december 5-én, pénteken ismét útra kelünk!

A programról:
- belvárosi séta: Albertina, Múzeumnegyed, Hofburg, Maria- Theresien- Platz, Kärtnerstraße, Stephansdom, Graben
- Városháza tér-Christkindlmarkt
- „Time Travel” -Történelmi élménymúzeum a St. Mihály kolostorban
- rövid szabadprogram
- esti városnézés busszal

Utazás: Bérelt busszal.

Indulás: Reggel 7-kor az iskola elől.

Várható érkezés: Este 20-21. 00 között az iskola elé (forgalomtól függ).

Mit kell hozni? Fontos a meleg öltözék, érvényes útlevél vagy személyi igazolvány! Egész napra enni- és innivalóról, valamint baleset¬biztosításról mindenki gondoskodjon.

A kirándulás ára: 6000Ft (30 fő jelentkezése esetén) + 10 Euró, amely összeg tartalmazza a buszköltséget, a parkolási díjat, az autópályadíjat, illetve a belépőjegyeket.

Ajánlott korosztály: gimnázium.

Jelentkezni az összeg befizetésével lehet Ősz Ágnes és Wendler Andrea tanárnőknél.