Cookie-k

Művészeti Gála 2015

Kategória: Friss

Budenz Művészeti Gála-  2015
május 20-án 16 órától az alsósoknak,
21-én 16.30-tól a felsősöknek...

A műsorszámok időtartama hozzávetőleges!

Május 20. szerda,  16 óra   - alsó tagozat  (vége kb. 18 óra)

Énekkar 3-4- 5-6. osztályosok
(Felk: Némethné Pénzes Györgyi,
          Czupi Veronika)
Kakukk Jankó, Régi dalocska, 3 népdal 6p
Gitár Szőllőssy Zsombor és Zsófi
(Felk: Németh Viktor)
Boldog születésnapot 2p
Bábszínház 1.a osztály
(Felk:Szabadosné Gólya Éva,
        Sági Anna) 
A gomba alatt 8p
Néptánc 1.b-1.c művészeti osztályok
(Felk:Salamon Dóra
KÍsér: Rojtos zenekar)

Egyszer volt egy kemence (csúfolódó) 5p
Furulya Csonka Lili 2.a
(Felk:Némethné Pénzes Györgyi
kísér: Czupi Veronika)

Három dal 3p
 Néptánc 2.c  osztály
(Felk:Salamon Dóra, Szegőné Tarnóczay Krisztina, Szeredásné Tóvári Dorka       KÍsér: Rojtos zenekar)
Széki lakodalmas 8p
Modern tánc  2..b   osztály
(Felk:Frigyesy Krisztina, Major Tímea)
Csillag születik 3p
Furulyaegyüttes 2 a. 2.c  osztályok
(Felk:Némethné Pénzes Györgyi) 
 Népdalcsokor 4p
Népdalcsokor 2.a, 2.b, 2.c
(Felk:Némethné Pénzes Györgyi)
Duna-menti népdalok 3p
Modern tánc  2..a osztály
(Felk:Kékesi Andrea, Varga Zita)
Holly Dolly - Levas polka 3p
  5-10 perc szünet    
Bábszínház 3.a osztály
(Felk: Balla Beáta,
         Kissné Pusztai Szilvia)

 Pancimanci 15p
Furulyaegyüttes 3.b,3.c  művészeti osztályok
(Felk:Némethné Pénzes Györgyi)
Népdalcsokor 3p
Néptánc 3.b,3.c művészeti osztályok
(Felk:Salamon Dóra
KÍsér: Rojtos zenekar)
Szatmári táncok 5 p
Gitár, ének Farkas-Dancsházi Bálint és a 3.a oszt.(Felk:Németh Viktor, Balla               Beáta, Kissné Pusztai Szilvia) Rejtelmek 4 p
Próza Zsófi Emma 3.b
(Felk:Gödri Enikő,
        Csentericzné Skoff Magdi)

Janikovszky:Velem mindig történik valami 2 p
Meglepetés ???    ??? 4 p
Népdalok Cinkelányok  4.b, 5.a
(Felk:Salamon Dóra, Létay Dániel
KÍsér: Rojtos zenekar)
Kalotaszegi táncdallamok zenekarral 5 p
Furulyaegyüttes 4.a, 4.b osztályok 
(Felk:Némethné Pénzes Györgyi)
Lenn a mély völgy ölén 3 p
Gitár Gyarmati András,
Kiss-Romhányi Szabolcs
Hit the road  Jack 3 p
Tánc 4.b művészeti osztály
(Felk:Salamon Dóra)
Palotás 4 p

           

 

Május 21. csütörtök, 16.30 - felső tagozat  (vége kb 17.30)                                                                                                                                         

Gitár Hajducsek Bence 8.a
(Felk: Németh Viktor)
 Pink Floyd: Wish you were here 3 p
Bábszínház 5.a osztály
(Felk: Szabadosné Gólya Éva
         Éliásné Bódi Erika)

 Dilára és a tibeti király  különös története 17 p
Furulya 5-6. osztályos csoport
(Felk:Némethné Pénzes Györgyi)
2 dal 5 p
Mese Kirády Marcell 5.b
(Felk: Benkő Nóra)
 A gomba alatt 6 p
Zongora Deim Vanda 5.a,
Székely Eszter 5.b
Négykezes  (2 darab) 4 p
Cicege népdalkör 5.b, 6.a, 6.c
(Felk : Czupi Veronika)

Két népdalcsokor 6 p
Népi furulya  Ványi Márton 
(Kísér : Czupi Veronika)
 Moldvai dalok 3 p
Színház 5.b (Felk: Rátkai Beáta,
                Garami Gábor)
Rettentő görög vitéz 20 p

                            A műsorban a szereplő- illetve sorrendváltoztatás jogát fenntartjuk!
                                          


                  Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!