Tudnivalók a napközis táborról 2019.

Kategória: Friss

TÁJÉKOZTATÓ A KERÜLETI NAPKÖZIS TÁBOR MŰKÖDÉSÉRŐL

A tábor helye:

Klebelsberg Kultúrkúria, 1028 Budapest, Templom u. 2-10.

A táborozás időtartama: 7 hét :  2019. július 1. - augusztus 16.

Gyülekezőhely:

A 61-es villamos Hűvösvölgyi végállomásánál

Gyülekezés időpontja:

érkezés reggel: 7.00 – 8.00 óra között
ügyelet: 16.00 - 17.00 óráig

A tábor vezetői:

Csility Erika      06 30 814 0384
Lászlóné Bathó Teodóra

Gyermekfelügyelet biztosítása:

Szakképzett pedagógusokkal, a reggeli és délutáni gyülekeztetés és az egész napos foglalkozások alatt.

Jelentkezés módja:

A tábor egész időszakára az iskolában, Lendvai Sándorné gazdasági ügyintézőnél lehet a Jelentkezési lap kitöltésével. Utólagos jelentkezés esetén az első táborban töltendő napon a gyermek felügyeletét természetesen el tudjuk látni, élelmet viszont kérjük, hogy csomagoljon a szülő.

A napközis tábor étkezési térítési díja: 500 Ft/nap

A befizetés módja:

A tábor első két hetére (27; 28. hét) az étkezési díjak befizetése történhet utalással a II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft. számlaszámára: 12001008-01351837-00100005 Raiffeisen Bank, kérjük a megjegyzés rovatba, tüntesse fel: napközi, gyerek neve, időszak, melyik iskola!

Ezen felül a szülő befizetheti az összeget személyesen a Marczibányi Téri Művelődési Központ (1022 Budapest, Marczibányi tér 5/a) titkárságán, munkanapokon 9-16 óra között.

A jelentkezési lapok és összesítő leadása valamint a befizetés határideje: 2019. június 25. (kedd)

Pótbefizetésre már csak a táborban van lehetőség a megbízott Táborvezetőnél.

A pótbefizetés a következő naptól él.

Az év közbeni étkezési kedvezmények a táborban is érvényesek!

A térítésmentességről, illetve a befizetési kedvezmény mértékéről az iskolától abban az esetben kell igazolást kérnie, ha június 25-ig nem jelentkezett előre a táborba!

Utólagos jelentkezés esetén - amennyiben nem tudja igazolni a kapott étkezési kedvezményt - csak teljes napi díjjal tudjuk elfogadni a befizetést.

A nyár folyamán a táborban csütörtökönként lesz befizetési alkalom a következő hétre, ezek az alkalmak:

július 11.; 18.; 25.;  augusztus 1.; 8.

A befizetés a megadott napokon reggel 7.00 – 8.30-ig a megbízott Táborvezetőnél történik.

A jelentkezés előrejelzése a befizetési napokon a térítésmentes gyerekeknek is kötelező!

Ennek elmulasztása esetén a gyermekek étkezéséről nem áll módunkban gondoskodni.

Amennyiben kivételes esetben a szülő a gyermekkel küldi a befizetést, úgy kérjük, tüntessék fel a lezárt borítékon a következőket:

• a gyermek nevét,
  • iskoláját,
  • a befizetés pontosan mely napokra szól,
  • és a kiszámított, pontos pénzösszeget.

A tábor lemondása:

Betegség vagy egyéb ok miatt le lehet mondani a befizetést a Táborvezetőknél.

A lemondás csak a táborvezetőnél írásban vagy telefonon lehetséges, és a következő naptól érvényes.

Lemondás esetén az összeg átvihető más hetekre, ha erre nincs mód, a szülők a pénzt szeptember hónapban visszakapják.

Egyéb fontos tudnivalók:

• Csak egészséges gyermek vehet részt a táborban
  • A szülőknek nyilatkozatot kell kitölteni a gyermek egészségével kapcsolatban
  • Reggel az érkezéskor és délután a távozáskor a gyermeknek jelentkeznie kell a Táborvezetőnél.
  • A gyermekek a tábort csak a Táborvezető engedélyével hagyhatják el!
  • A gyereket a szülők írásos meghatalmazása alapján adhatják át más személynek. Változás esetében újabb írásos meghatalmazás kell, melyet csak a szülő adhat át a táborvezetőnek, pedagógusnak.
  • A gyermekek szabadidejéről változatos programokkal igyekszünk gondoskodni. A programokról és az azokra esetlegesen szükséges felszerelésekről a tábor felügyelő tanárai értesítik a szülőket
  • A gyermeknél legyen zsebkendő, eü. papír, BKV bérlet, vagy 2 db közlekedési jegy/nap
  • Értékes ékszerért, játékért, óráért, műszaki cikkekért felelősséget nem vállalunk.

Dolhai István
ügyvezető igazgató

II. Kerületi Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.