Versenyeredmények

Diákunk sportsikere

Gál Zsófia 7.c osztályos tanulónk az Alpesi Sí Országos Bajnokságon szerepelt kiváló eredménnyel.

3. lett az U14 serdülő lány óriás műlesiklásban, jó idővel!

2. lett mind szlalom mind összetett versenyben!

Gratulálunk neki!

Diákunk sikere matematikából

Juhász Ábel, végzős diákunk bejutott a matematika OKTV, Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, döntőjébe.

2020. március 16-án méretteti meg magát a nagyon neves mezőnyben.

Szívből gratulálunk neki és sok sikert kívánunk a versenyhez!

Iskolánk hírnevét öregbíti az eddigi kimagasló eredményével is! Nagyon büszkék vagyunk rá!

Medve Matematika verseny, 2019. Városliget

Több, mint 3300 résztvevő.

Átlagosan 5 km séta.

15-20 logikai feladat.

Budenz: 14 csapattal nevezett. ( 6., 8., 9-10., 11.- es csapatok )

Eredmények: 4 csapat arany fokozattal végzett!

A legjobb eredményt a diákok között a 11.- es Juhász Ábel, Vank Máté, Gimpl Ádám csapat hozta el. Ők a 17. helyen végeztek.
Az Ursa Major kategóriában, a tanári csapatok között , Reni néniék a 8. helyet hozták el!

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Molnár Anikó és Basa Renáta

Eredményt hirdettek a Bolyai matematikaversenyen

Idén októberben immár 14. alkalommal rendezték meg a Bolyai matematikaversenyt. A megmérettetésen négyfős csapatokban oldottak meg a gyerekek egy 14 feladatból álló feladatlapot. A verseny rendkívüli népszerűségnek örvend a 3–8. osztályos tanulók körében; ebben az évben országos szinten több mint 46 ezer diák vett részt rajta. A II. kerületből 436 csapat (közel 1044 tanuló) mérte össze tudását.

Iskolánkat TITI KATALIN vezette csapat képviselte: "– Ha nem értünk volna el helyezést, akkor is örültem volna, hogy részt vettünk a versenyen, hiszen fejleszti a gyerekek elvont gondolkodását, amire szükség van a mai világban. Külön nem készültünk rá, ezért nem aggódtunk; ez is kellett az első helyezéshez. Minden órám logikai
feladatokkal kezdődik, a gyerekek igénylik és szeretik is. És hogy lehet-e szeretni a matematikát? Az osztályomból 22-en indultak a versenyen és 19-en bekerültek az első 25 közé. Nagyon ügyesek és okosak, büszke vagyok rájuk!"

Aranycsapat

A Gyermekbábosok Országos Fesztiválján

katicak.jpg

a 3.a osztály Katicák Bábcsoportja – Arany minősítést ért el.

A csoport tagjai: Gill András, Zágoni Bertalan, Istenes Ida, Scharek Lívia, Tóth-Lenk Borbála, Maros Rozália, Tóth Lili, Lukács Lili, Páli Boglárka.

Felkészítő tanáruk: Szabadosné Gólya Éva

Bolyai verseny

A 3. b osztály "Zöldérzelmek zöldfaktorban" csapata - Czakó Botond, Csorba Marcell, Darvas Gábor és Székely Barnabás - a 2017-es Bolyai Természettudományos Verseny országos fordulóján 4. helyezést ért el. Felkészítő tanáruk Grótné Tar Csilla.