Cookie-k

Versenyeredmények

KERÜLETI FOCI Diákolimpia 2014/2015.

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2014. december 02. kedd

A 3. korcsoportos fiúk csapata a 3. helyet érte el.

Tagjai:

Sipőcz Balázs 5.b, Kelemen Csongor 5.b, Kirády Ábel 5.b, Kirády Marcell 5.b, Udvarhelyi Márton 5.b, Szaknyéri Dávid 5.b,  Szabó Kristóf 6.a, Herczenik Ádám 6.a, Dér Barnabás 6.c

GRATULÁLUNK!

Mezei futó diákolimpia 2014/2015.

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2014. december 02. kedd

 

1. korcsoport / lánycsapat: I. hely

Tagjai: Gál Zsófia 2.c, Udvarhelyi Lilla 2.c, Rakovits Emese 2.a, Buglos Flóra 2.b

Egyéni eredmények: II. hely: Gál Zsófia 2.cIII. hely: Udvarhelyi Lilla 2.c

3. korcsoport/ egyéni eredmény:

II. hely: Czakó Boglárka 5.b

5. korcsoport/lánycsapat: II. hely

Tagjai: Bartus Barbara 9.Ny, Czene Vanda 9.Ny, Rigó Renáta 9.Ny, Krepp Fanni 9.Ny, Kovács Kinga 9.Ny

Mindannyian heroikus küzdelemmel, egymást segítve érték el ezeket a nagyszerű eredményeket! Gratulálunk!

SAKK Diákolimpia csapatverseny 2014/2015.

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2014. december 02. kedd

Egyszer már nekünk is kijöhetett a lépés...
A 2. kerületi sakk diákolimpia csapatversenyén alsós csapatunk aranyérmesként jutott a budapesti döntőbe (holtversenyben a Fillérrel), felsős csapatunk szintén első lett és döntőbe jutott, lánycsapatunk ellenfél nélkül jutott tovább, gimnazista csapatunk ezüstérmes lett, és 6 versenyzőnk jutott egyből az egyéni verseny döntőjébe. Szuperek voltak a srácok és a lányok, továbbra is hajrá Budenz József Általános Iskola és Gimnázium
A résztvevők:
Alsós fiú és lánycsapat 1. hely Broderick Tamás 2.b, Rahóty Márk 3.a, Selmeci Dávid 4.a, Kozma Zoé 4.b, Apjok Balázs 2.a, Gulyás Kata 4.b, Nagy Dániel 2.b
Felsős fiúcsapat 1. hely Rahóty Pál 5.a, Vígh Máté 5.b, Szeredás Bálint 6.a, Zsanda Barnabás 6.a
Középiskolás csapat 2. hely Holicska Marcell 13., Al Shami Mohamed Muor 9., Al Shami Omar 9Ny
Felkészítő mester: Létay Gyula bácsi, csapatvezető: Létay Dániel

Fénykép: Egyszer már nekünk is kijöhetett a lépés...
A 2. kerületi sakk diákolimpia csapatversenyén  alsós csapatunk  aranyérmesként jutott  a budapesti döntőbe (holtversenyben a Fillérrel), felsős csapatunk szintén első lett és döntőbe jutott, lánycsapatunk ellenfél nélkül  jutott tovább, gimnazista csapatunk ezüstérmes lett, és 6 versenyzőnk jutott egyből az egyéni verseny döntőjébe. Szuperek voltak a srácok és a lányok, továbbra is hajrá Budenz József Általános Iskola és Gimnázium   
A résztvevők: 
Alsós fiú és lánycsapat 1. hely  Broderick Tamás 2.b, Rahóty Márk 3.a, Selmeci Dávid 4.a, Kozma Zoé 4.b, Apjok Balázs 2.a, Gulyás Kata 4.b, Nagy Dániel 2.b
Felsős fiúcsapat 1. hely  Rahóty Pál 5.a, Vígh Máté 5.b, Szeredás Bálint 6.a, Zsanda Barnabás 6.a 
Középiskolás csapat 2. hely Holicska Marcell 13., Al Shami Mohamed Muor 9., Al Shami Omar 9Ny
Felkészítő mester: Létay Gyula bácsi, csapatvezető: Létay Dániel

 

Szépolvasási verseny alsó tagozatosoknak 2014/2015.

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2014. december 02. kedd

II. helyezést ért el Csáki Botond 3.b osztályos tanuló. Felkészítő tanár: Gödri Enikő

II. lett Izsáki Domokos 4.a osztályos tanuló is. Felkészítő tanár:Csomor Ágnes

Sikeres szereplés a kerületi vers- és prózamondó versenyen

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2014. március 19. szerda

Az eredményeink:

Seres Olga 1. a   versmondás 1. hely  felk:  Varga Zita

Szenthe Amália 2. a  prózamondás 1. hely felk: Kissné Pusztai Szilvia

Kirády Marcell 4. b prózamondás  3. hely felk: Rádonyi Dénesné

Bruckner márton 5.a  versmondás  2. hely  Szentkúti Judit

Gratulálunk!

 

 

Bolyai Matematika verseny

Kategória: Területi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

2014/2015. tanév

Az 5.b osztály csapata a 4. helyet érte el. Tagjai:

 Sipőcz Balázs

Székely Eszter

Czakó Boglárka

Apjok Réka

Felkészítő tanár: Szatmári Boglárka

GRATULÁLUNK!

Bolyai területi anyanyelvi verseny

Kategória: Területi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

 

2014/2015. tanév

 

Az idén igazi nyereményesőről számolhatunk be!

ALSÓ TAGOZAT:

A 3.c osztály csapata 5. helyet érte el. Tagjai: Burgyán Bora

                                                                     Németh Blanka

                                                                     Pásztor Sári

                                                                     Winkler-Virág Dorka

                                            Felkészítő tanár: Országné Fehér Ildikó

A 4.a osztály csapata 4. helyezett lett. Tagjai: Izsáki Domonkos

                                                                     Molnár Kata

                                                                     Nagy Nikolett

                                                                     Tőrös András

                                            Felkészítő tanár: Csomor Ágnes

A 4.b osztály egyik csapata az előkelő 2. helyet foglalhatta el.

                                                           Tagjai: Bánovics Anna

                                                                      Édes Emese

                                                                      Kárász Hanna

                                                                      Molnár Anna

                                             Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

A 4.b osztály másik csapata a 6. helyet érte el. Tagjai: Kozma Zoé

                                                                                 Mayer Laura

                                                                                 Zsanda Adél

                                                                                 Turán Dia

                                                        Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

FELSŐ TAGOZAT:

Az 5.a osztály mindkét csapata remekelt! Az egyik csapatuk első lett, ezzel továbbjutottak az országos döntőbe!!

                                                     A csapat tagjai: Molnár Anna

                                                                            Jakabos Benedek

                                                                            Páli Zsombor

                                                                            Horváth Emese

                                                Felkészítő tanárok: Sági Anna

                                                                            Szabadosné Gólya Éva

                                                                            Szentkúti Judit

Az 5.a osztály másik csapata pedig 2. lett. ttagjai: Móczár Flóra

                                                                          Nagy-György Csenge

                                                                          Rácz Lili

                                                                           Zsiday Dénes

Felkészítő tanárok: Sági Anna, Szabadosné Gólya Éva, Szentkúti Judit

A 6.a osztály csapata is 2. helyezést ért el. Tagjai: Bodó Bence

                                                                           Herczenik Ádám

                                                                           Horváth Bálint

                                                                           Varga Vázsony

                                                  Felkészítő tanár: Tóth Ildikó

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!!!

HAJRÁ BUDENZ!!!!

 

 

Bátaszéki Matemaika Verseny

Kategória: Országos versenyek
Készült: 2005. november 09. szerda

2005. november

Bogár-Szabó Tamás 5.a tovább jutott a következő fordulóba.

Tanárai: Bihari Lászlóné és Frigyesi Krisztina 



Angol nyelvi versenyek 2005.

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2005. november 15. kedd

2005. november 15-16.

 Verseny Helyezés
Név
Osztály
Tanár 
 angol tanulmányi verseny

1. Sztrókay Anna 7.b Gonda Ágnes
  2. Zakrzewski Krisztián 7.a Tóth Krisztina
  3. Kőszeghy László 7.a Tóth Krisztina
 angol tanulmányi verseny

1. Debreczeni Alexandra 8.b Gonda Ágnes
  2. Orbán Bence 8.a Garami Gábor
  3. Ferbert Zsuzsa 8.b Gonda Ágnes
angol szépkiejtési verseny
  1. Kéki Barnabás 5.b Gonda Ágnes
  2. Jankó Lilla 5.b Gonda Ágnes
  3. Pohl Dániel 5.b Gonda Ágnes
angol szépkiejtési verseny
  1. Uray Zsófia 6.a Gonda Ágnes
  2. Sztrókay Gábor 6.b Gonda Ágnes
  3. Petrőcz Nóra 6.c Garami Gábor

 

Gimnáziumi helyesírási verseny

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2005. november 21. hétfő

2005. november 21.

Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár neve
1. Martinecz Beatrix 11. Oszkó Gabriella
2. Szumper Izabella 10.  
3. Somogyi Dorotttya 9. Pleskó Ilona