Cookie-k

Versenyeredmények

Alsós versmondó verseny

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2005. november 23. szerda

2005. november

 Évfolyam Helyezés Név Osztály
1. évfolyam 1. Rékassy Panka 1.a
  1. Orehovszky Alexandra 1.b
  2. Rozsnyói Soma 1.a
  3. Osztrovszky Anna 1.a
  közönségdíj Nyirjei Dávid 1.b
2. évfolyam 1. Koós Dani 2.a
  2. Létay Pongrác 2.b
  3. Vig Marci 2.a
  közönségdíj Szigetvári Gergely 2.b
3. évfolyam 1. Rozsnyói Döme 3.b
  2. Jártó Félix 3.c
  3. Tóth Fábián 3.a
  közönségdíj Vogel Dóri 3.c
4. évfolyam 1. Bakonyi Lili 4.b
  2. Rékassy Luca 4.a
  2. Mezrenics Fanni 4.a
  3. Karvalics Blanka 4.a
  közönségdíj Kovaljov Zsófia 4.b

 

Angol szépkiejtési verseny

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 21. kedd

Jankó Lilla 5. b

4. hely

Felkészítő tanár: Gonda Ágnes 

Német szépkiejtési verseny

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Lehr Izabella 5. b

1. hely 

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 


Szekeres Fábián 5. b

3. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara


Altbäcker Petra 6. b

1. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 

Informatika

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Szövegszerkesztés

Paskó Alexandra 8.a

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

Smile Smile Smile

Cseke Roland 8.c

2. hely

Felkészítő tanár: Bigari Lászlóné


Táblázatkezelés

Kupa Dániel 8.c

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


 Grafika

Szilas Dorottya 8. c

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


Komplex

Sipos Lilla 8. a

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

 

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Lipka Borbála 7. a

3. hely

Felkészítő tanár: Szentkúti Judit

Smile Smile Smile

Vértes Miklós

3. hely

Felkészítő tanár: Rátkai Bea

Mikulás sakkverseny

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Alsó tagozat II. korcsoport lányok

Soós Anna Lujza

1. hely 

Gimnáziumi Kazinczy verseny

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Kálmányi Anita 10.

3. hely

Felkészítő tanár: Pleskó Ilona

Bod Péter könyvtárhasználati verseny

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Lipka Borbála 7. a

3. hely

Felkészítő tanár: Csányiné Papp Gyöngyi

Kerületi Sakk Diákolimpa 2005

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Soós Lujza és a lánycsapat

1. hely

Smile Smile Smile

Németh Henrietta 5. a

3. hely

Teleki Pál kerületi földrajz verseny 2005

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Vértes Miklós 8. b

1. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Smile Smile Smile

Dohovits Emese 8. b

2. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Smile Smile Smile

Somogyi Péter 7. b

1. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit

Smile Smile Smile

Lipka Borbála 7. a

3. hely

Felkészítő tanár: Sándorfiné Hóbor Margit