Cookie-k

Versenyeredmények

Kerületi szépkiejtési verseny 2005

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

Tóth Kitti 4. b

3. hely

Felkészítő tanár: Rádonyi Dénesné

Kerületi angol művészeti fesztivál 2005

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

5. b osztály csapata

Arany Oklevél

Felkészítő tanár: Gonda Ágnes

Smile Smile Smile

Debreczeni Alexandra 8. b

Bronz Oklevél

Felkészítő tanár: Gonda Ágnes

Francia fordító verseny

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2006. február 23. csütörtök
 Verseny HelyezésNév Osztály Tanár 
Francia fordító verseny        
  Kezdő szint      
  1. Lipka Borbála 7.a Tóth Ildikó
  2. Keresztes Fanni 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Szamos Bianka 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Somogyi Péter 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  Középhaladó szint      
  1. Gál Tímea 8.a Mackó Júlia
  2. Hackl Szilvia 8.b Tóth Ildikó
  3. Ilyés Tímea 8.a Mackó Júlia
  3. Németh Róbert 8.b Tóth Ildikó
  Haladó szint      
  1. Molnár Borbála 11. Tóth Ildikó
  2. Fagyal Gábor V. Hajdúné Kisistók Erika
  3. Mudri Diána V. Hajdúné Kisistók Erika

7. osztályos kémia verseny

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2006. március 17. péntek
 

Osztályhonlap háziverseny

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2006. április 25. kedd

Az előírt határidőig 3 osztály nevezett a honlap-versenyre. A versenyoldalak az alábbi képekre kattinva érhetők el:

 9.osztály  10.osztály  11.osztály
 9. osztály
10. osztály
11. osztály

 

Rajzverseny 2009.

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2009. december 04. péntek

A 2009-es rajzverseny eredményei:

1. évfolyam
1. Dózsa József 1.C
2. Jakab Ádám 1.B
3. Drenkó Panna 1.A
Különdíj Hajós Panna 1.A
2. évfolyam
1. Huller Emma 2.A
2. Kiss Kuntler Áron 2.B
3. Rácz Benedek 2.B
Különdíj Marossi Korinna 2.B
3. évfolyam
1. Holicska Tamás 3.A
2. Huller Fülöp 3.B
3. Gubis Liza 3.B
Különdíj Gyarmati Zsófia 3.A
4. évfolyam
1. Rácz Domonkos 4.B
2. Maráczi Dániel 4.B
3. Dallos Andrea 4.B
Különdíj Komma Lilla Katalin 4.B

Angol szépkiejtési verseny 2009.

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2009. december 08. kedd
1. Cassuti Zsófia 5.b Veresné D. Edit
2. Nyírjei Dávid 5.b Zámbori Ildikó
3. Osztrovszki Anna 5.a Garami Gábor
1. Pável Réka 6.b Mackó Júlia
2. Lévai Felicián 6.a Mackó Júlia
3. Kovács Flóra 6.a Garami Gábor

Kazinczy szépkiejtési verseny 2009.

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2009. december 08. kedd
1. Raits Dorottya
8.a Szántóné Csányi Zsuzsa
2. Rontó Áron 7.a Szántóné Csányi Zsuzsa
3. Rékassy Luca 8.a Szántóné Csányi Zsuzsa
1. Koós Dániel 6.a Szentkúti Judit
2. Lévai Felicián 6.a Szentkúti Judit
2. Pável Réka 6.b Szentkúti Judit
3. Osztrovszky Anna 5.a Szántóné Csányi Zsuzsa

Kerületi angol szépkiejtési verseny 2009.

Kategória: Kerületi versenyek
Készült: 2009. december 08. kedd
2. Lévai Felicián 6.a Mackó Júlia
3. Cassuti Zsófia 5.b Veresné D. Edit

Versmondó verseny 2009

Kategória: Háziversenyek
Készült: 2009. december 11. péntek

1. osztályosok

1.          Benyó Berta          1.a

2.          Dér Barnabás        1.c

3.          Vörös Lili              1.b

3.          Harkai Benedek    1.c

2. osztályosok

1.          Lőrinczi Zsófia       2.a

2.          Kormos Rebeka    2.a

3.          Kocsa-Pillmann Móric   2.b

3.          Varga Zádor          2.a

3. osztályosok

1.          Mukli Franciska      3.b

2.          Ungvári Borbála      3.a

2.          Huller Fülöp            3.b

3.          Nagy Lili Panna       3.a

Közönségdíj: Létay Csongor 3.a

4. osztályosok

1.          Bende Leonárd       4.b

2.          Pentz Boróka          4.a

3.          Bertus Marcell        4.b

3.          Fischer Blanka        4.a

G R A T U L Á L U N K !