Cookie-k

Egy százalék

1 százalékTisztelt Szülők!

 

Ezúton is köszönetet mondunk mindazoknak, akik már az előző években is támogatták adójuk 1%-val, vagy bármilyen más összeggel iskolánk alapítványát.

Iskolánk ebben az évben is szívesen és köszönettel elfogadja  a támogatásokat!

A kedvezményezett adószáma:

18057368-1-41

A kedvezményezett neve:

Mentális Fejlesztés Alapítvány

Letölthető nyomtatvány az 1 %-os felajánláshoz >>>>>

Hogyan rendelkezhet adója 1+1 százalékáról? - útmutató >>>>>

Alapítványunk általános céljai (a rászoruló gyerekek támogatása, jutalmazások, rendezvények megvalósítása) mellett  rendszeresen  kijelöltünk néhány kiemelt feladatot, melyekhez nélkülözhetetlen volt az a támogatás, ami nem kívánt egyéb anyagi áldozatot senkitől.

Természetesen folyamatosan törekszünk iskolánk infrastruktúrájának bővítésére,  oktatásunk színvonalának fejlesztésére, valamint az intézmény és a gyerekek  biztonságának megerősítésére, a közeljövőben így a számítógépes rendszerünk korszerűsítését és biztonsági kamerarendszer  kiépítését tűztük ki kiemelt célul.

Az idei felajánlásoknál is számítunk Önökre,
segítségüket előre is köszönjük!

  

Az Alapítvány tevékenységéről itt olvashatnak >>>>