Cookie-k

25 éves a Budenz új épülete

Kategória: Budenz 25
25 éves a Budenz új épülete

Május 18.

10 óra

A Budenz dombormű, szobor koszorúzása


10.15

Iskolatörténeti kiállítás megnyitása
Köszöntőt mond: Ötvös Zoltán, a II. ker. Művelődési Iroda vezetője


11 óra

Kiállítások megnyitása
Paál Zsuzsanna, Bényi Éva, Bráda Judit,
Enzsöl Katalin, Nemes Tímea
és a diákok műveiből


11.30

Budenz évkönyv bemutató
Bemutatja: Pleskó Ilona


13.00

A Műfüves pálya ünnepélyes átadása

A szalagot átvágja:
Dr. Láng Zsolt Polgármester

Vendégeink:
A II.ker UFC edzői stábja Szeltner Norbert és Markóczy Csaba vezetésével, az Adenssa PomPom csoport, Casparino, a labdazsonglőr és iskolánk focicsapatai

Rangadók:
UFC Trainers vs. UFC Kids
Budenz Gimi vs. Budenz Suli

14.30

Széles Izabella
(Megasztár 3) popzenei koncertje a tornateremben

Május 19.
16 óra
Iskolai Művészeti Fesztivál (I. rész)
  • 6. b Tassi Sándor trombitál
  • 1. a Kormos Rebeka mesél - Lázár E: A kék meg a sárga
  • 3. a Fitz Anna hegedűn játszik
  • 2. b Gombóc Artúr karácsonya - mesejáték
  • 6. b Sashegyi Soma zongorázik
  • Cinege Néptánccsoport - Mezőségi leánytánc
  • 3. b furulyacsoportja - Kakukk, Bella bimba
  • 1. b Lázár Ervin: Hapci király - mese
  • 3. b ABBAlett táncduó (Komma Kata és Király Lilien)
  • 6. a Pernesz Judit zongorázik
  • A Holiday Akrobatikus Rocky Klub produkciója
  • 4.b Kátai Zita fuvolázik
  • Cinege Néptánccsoport - Kalotaszegi legényes
  • 1. a Kormos István: Kutya-macska... - mese
  • 5. a Koós Dániel és Koós Kristóf xilofonon játszanak
  • II. alapítványi gimnázium Hip-Hop csapata
  • 3.b Mesék Mátyás királyról
  • 6.a Soós Anna Lujza zongorázik
  • 4.a-4.b közös tánca - Iko Iko...
  • 5. b Létay Pongrác klarinét, id. Flautner István zongora
  • 3. a A rátóti csikótojás - bábszínház
  • 7. b Rockszerviz együttes - Elegem van
  • Énekkar: Pofon-dal, A zene az kell
Május 20.

16 óra

Iskolai Művészeti Fesztivál (II. rész)

Bemutatkoznak a Kiss Zenede budenzes tanulói:

5.a Békési Marcell klarinét
Táncsstúdió
Ütőzenekar
5.a Kovács Flóra fuvola
6.b Horváth Boglárka fuvola


  • 3.b Mesék Mátyás királyról
  • 5.b Lipka Boróka trombitál
  • 2.a Bolza Gitta népdalokat énekel
  • Adenssa Táncsstúdió - alsós csoport
  • 2.b Bessenyei Hanna szaval - Dorottya legyőzi a hisztit
  • 2.b Szeredás Kristóf furulyázik
  • 2.a Létay Csongor betyárdalokat ad elő
  • 5.a A Pál utcai fiúk - jelenet
  • 3.b Boros Júlia,Király Lilien,Rácz Domokos 6 kéz a zongorán
  • Adenssa Táncsstúdió - felsősök
  • 5.a Lévai Felicián zongorázik
  • 4.a Sztojka Bence szóló néptáncos: Csingerálás
  • 2. oszt furulyacsoport - Dalcsokor
  • 7.a Rékassy Luca Galgamenti népdalokat énekel
  • 8. a „Timi" - színdarab
  • 6.b Nász Levente gitározik
  • 6.c Vogel Dóri énekel
  • 5.b Szász Eszter fuvolázik
  • 3.a „Indulhat a Salsa!"
  • 5.a Vig Márton zongorán játszik
  • 8. b „A Csömöri úttól a Filatori gátig" - paródia
Május 22.

17 óra

„Múlt és jelen"

Nosztalgia-koncert az IBS színpadán
Műsorvezetők: Kecskés Ágnes és Szelvényi Zoltán

Meghívott fellépők:

  • Balogh Zsuzsa operaénekes
  • Szentesi Dorottya fuvolaművész
  • Lukácsházi György-Krizsán Kinga muzsikus duó
  • Sándorfi Judit és Horányi Csaba néptáncosok
  • Gundy Kristóf tekerős és Balogh Ákos néptáncos
  • Machos Ferenc gitáros és barátai
  • Berkes Anna és Fehér Péter akrobatikus rocky bajnokok
  • Terék Blanka énekes, Tóth András hárfaművész
  • Czéh András, Dicső Dorottya, Dénes Viktor és Zsembery Levente, a Színház- és Filmművészeti Egyetem hallgatói
  • a budakeszi Rojtos Népzenei Együttes
valamint mostani tanítványaink közül:
  • Vig Márton zongorista
  • Rékassy Luca népdalénekes és a Cinege Tánccsoport fiúkara

19 óra
„A nagy találkozás"

Iskolatalálkozó a Budenz épületében, ahol egykori és jelenlegi kollegáink és diákjaink örülhetnek egymásnak.

Május 23.

Családi- és sportnap

Programok folyamatosan:
Óriáscsúszda (a salakpályán előzetes időbeosztással)
Aszfaltrajzverseny, Asztali sportok a gumitéglás udvaron
(ping-pong, csocsó, gombfoci, sakk, asztalihoki, patkó-dobálás)
Filmvetítés (a tavalyi trópusi tábor 20 perces vidám klipje)

Focizási lehetőség (a pálya előzetes beosztása alapján)

9.00
Floorball bemutató és büntetőlövő verseny a tornateremben

9.30
Shotokan karate bemutató a tornateremben

10.00
Kosárlabda gálamérkőzés a tornateremben
egykori legendás kosárcsapatunk és jelenlegi vegyes tanár-diák csapatunk közt

10.30
Sportpálya avató - még egyszer,

díszvendég: Hajdú Attila, az FTC és a magyar labdarúgó válogatott egykori kapusa, fellépnek továbbá az Adenssa Táncstúdió Pompom lányai is

10.40

„A negyed század mérkőzése" a sportpályán - a legifjabb generáció focistái legrutinosabb kolleganőinkkel

mérik össze erejüket

11.00

„Pantomix" - Méhes Csaba előadóművész káprázatos pantomim-showja az udvari színpadon www.mehes.hu

11.45
Büntetőrúgó verseny Hajdú Attilával

12.00
Tanár-Tanár focimeccs a sportpályán

Egykori és jelenlegi férfikollegáink küzdelme

12.30
A Holiday Akrobatikus Rocky csapat bemutatója a tornateremben, utána

12.45-től
„Táncolj velünk" - rock and roll tanítás


18 óra

Lampionos mulatság

az udvaron és a teraszon

Jubileumi ünnepi hetünk záró eseményére, egy
fantasztikus kerti partyra várunk minden családot,
kicsiket és nagyokat egyaránt.

  • Élő zene és DJ

  • A zongoránál: Szemes Zoltán

  • Tánc kifulladásig

  • Karaoke

  • Mixymo Cocktail-show

  • Sütögetős büfé

Kérjük a szervezés elősegítése érdekében jelezzék az osztályfőnököknek részvételi szándékukat!

Aki eddig bírta, ezt már ne hagyja ki!

Programjainkra szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!