Örömmel értesítjük az érdeklődőket, hogy iskolánk sikerrel pályázott a Goethe Intézet „Határok nélkül” projektjében. A projekt keretein belül a tanév során magyarországi, csehországi, lengyelországi és libanoni diákok kerülnek kapcsolatba egymással és ismerkednek egymás országával. A tanulók közösen írnak történeteket, lefényképezik környezetüket, interjúkat készítenek egymással az őket érintő témákban. A 9. osztály németes diákjai Bali Beáta tanárnő koordinálásával a projekt során betekintést nyernek a különböző országok kultúrájába és a közvetítő német nyelv segítségével ismerik meg egymás mindennapjait. A projekt eredményei egy közös weboldalon keresztül kerülnek bemutatásra, hogy mindenki számára hozzáférhető legyen ez az érdekes és informatív kultúrák közötti „utazás”.