Újra!! Nyelvtanulás Ausztriában! Mach mit!!

Kategória: Nyelvoktatás

Kedves Szülők, Gyerekek!

Ismét meghirdetjük nagy sikerű

a1

Alpesi nyelvi táborunkat

iskolánk tanulói számára. J J J

Az utazás programja a Budapest Fővárosi Önkormányzat Oktatási Bizottsága, az obervellachi Polgármesteri Hivatal és a vendégfogadó együttműködése alapján került összeállításra.

Az út célja, hogy a németül tanuló diákok idegen nyelvi környezetben használhassák nyelvi ismereteiket, bővíthessék tudásukat.

Emellett változatos programokon, élménydús kirándulásokon vesznek részt.

Helyszín: Ausztria, Karintia tartomány, Obervellach

Időpont: 2019. április 28. (vasárnap) - május 4. (szombat)

(4 délelőtt nyelvtanulás / 6 éjszaka)

Napi program: Nyelvórák német nyelvtanárokkal (4×2 tanóra),

városi „Stadtrallye” (Kérdezz-Felelek kalandtúra)

Félnapos kirándulások a környéken

A tervezett helyszínek dióhéjban: Groppenstein vízesés, Hohe Tauern Nemzeti Park (kísérletezés a BIOS házban), Mölltaler gleccser, hegyi felvonózás, Ragga szurdok, alpesi vadaspark, hajókirándulás,  Porsche múzeum, utazás a hegyi panorámautakon, Millstätter See/Ossiacher See, Landskron várában sasröptetés, Pyramidenkogel kilátótorony vagy Minimundus…
Programjainkat az időjárás függvényében és tapasztalt vendéglátónk tanácsai alapján választjuk ki.

a2

A tábort min. 30 diák jelentkezése esetén szervezzük meg.

Részvételi díj:

16 éves korig 260 Euro, 16 év felett 280 Euro

(a nyelvórák díja, teljes ellátás vasárnap estétől hazautazásig, szállás 2-3-4-5 ágyas fürdőszobás (mosdó, tusoló, wc-s) szobákban a Hotel Alpenhof-ban, belépőjegyek a programokra, +1 fő kísérőtanár díja)

+

40 000 Ft utazás+egyéb költségek díja (állandóan rendelkezésünkre álló különbusz 6 napon át, a sofőr napi díjával, autópályadíjakkal, parkolási költségekkel együtt)

a2

Jelentkezés a kitöltött jelentkezési lappal és 100 EUR előleg befizetésével november 10-ig

Borbély Ildikó tanárnőnél!

Lemondás esetén az előleg vissza nem adható.

2. részlet (40 000 Ft) befizetése: február 1-ig.

A busz megrendelése után az útiköltség csak abban az esetben adható vissza,

ha sikerül másik gyermeket találni a lemondott helyre.

3.részlet (160/180 EUR) befizetése március 29-ig.

Kedves Szülők!

Az ausztriai nyelvi úttal kapcsolatban tájékoztató

szülői értekezletet tartok 2018. október 25-én (csütörtök) 17 órakor a 314-es teremben.

Az obervellachi útról részleteket a honlapon, illetve a szülői levelezőlistán küldött plakáton találnak.

Minden érdeklődőt szeretettel várok!

Borbély Ildikó