Cookie-k

Területi versenyek

Eureka siker

Kategória: Területi versenyek
Készült: 2015. november 12. csütörtök

Oklevel

Wallenberg Emlékverseny 2014/2015.

Kategória: Területi versenyek
Készült: 2015. február 24. kedd

Szívből gratulálunk a gimnáziumunk csapatának a Wallenberg Emlékverseny területi fordulóján elért II. helyéért!

A csapat tagjai: Gettler Márta 12.o., Tímár Benjámin 12.o. és Pártay Zoltán 13.o.

Felkészítő tanárok: Jáhner Eszter és Oszkó Gabriella

Bolyai területi anyanyelvi verseny

Kategória: Területi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

 

2014/2015. tanév

 

Az idén igazi nyereményesőről számolhatunk be!

ALSÓ TAGOZAT:

A 3.c osztály csapata 5. helyet érte el. Tagjai: Burgyán Bora

                                                                     Németh Blanka

                                                                     Pásztor Sári

                                                                     Winkler-Virág Dorka

                                            Felkészítő tanár: Országné Fehér Ildikó

A 4.a osztály csapata 4. helyezett lett. Tagjai: Izsáki Domonkos

                                                                     Molnár Kata

                                                                     Nagy Nikolett

                                                                     Tőrös András

                                            Felkészítő tanár: Csomor Ágnes

A 4.b osztály egyik csapata az előkelő 2. helyet foglalhatta el.

                                                           Tagjai: Bánovics Anna

                                                                      Édes Emese

                                                                      Kárász Hanna

                                                                      Molnár Anna

                                             Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

A 4.b osztály másik csapata a 6. helyet érte el. Tagjai: Kozma Zoé

                                                                                 Mayer Laura

                                                                                 Zsanda Adél

                                                                                 Turán Dia

                                                        Felkészítő tanár: Simon Zsuzsanna

FELSŐ TAGOZAT:

Az 5.a osztály mindkét csapata remekelt! Az egyik csapatuk első lett, ezzel továbbjutottak az országos döntőbe!!

                                                     A csapat tagjai: Molnár Anna

                                                                            Jakabos Benedek

                                                                            Páli Zsombor

                                                                            Horváth Emese

                                                Felkészítő tanárok: Sági Anna

                                                                            Szabadosné Gólya Éva

                                                                            Szentkúti Judit

Az 5.a osztály másik csapata pedig 2. lett. ttagjai: Móczár Flóra

                                                                          Nagy-György Csenge

                                                                          Rácz Lili

                                                                           Zsiday Dénes

Felkészítő tanárok: Sági Anna, Szabadosné Gólya Éva, Szentkúti Judit

A 6.a osztály csapata is 2. helyezést ért el. Tagjai: Bodó Bence

                                                                           Herczenik Ádám

                                                                           Horváth Bálint

                                                                           Varga Vázsony

                                                  Felkészítő tanár: Tóth Ildikó

 

GRATULÁLUNK MINDENKINEK!!!

HAJRÁ BUDENZ!!!!

 

 

Bolyai Matematika verseny

Kategória: Területi versenyek
Készült: 2006. február 22. szerda

2014/2015. tanév

Az 5.b osztály csapata a 4. helyet érte el. Tagjai:

 Sipőcz Balázs

Székely Eszter

Czakó Boglárka

Apjok Réka

Felkészítő tanár: Szatmári Boglárka

GRATULÁLUNK!