Tisztelt Látogatók!
A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség a ...sulinet.hu végződésű weboldal neveket kivezeti.
Helyette 2021. szeptember 1-től, azaz az őszi tanévtől kezdve az edu.hu domain használatára térünk át, ezért iskolánk weboldalát szeptember 1-től csak a
címen tudják majd elérni.

Eredményeink

Diákunk sportsikere

Gál Zsófia 7.c osztályos tanulónk az Alpesi Sí Országos Bajnokságon szerepelt kiváló eredménnyel.

3. lett az U14 serdülő lány óriás műlesiklásban, jó idővel!

2. lett mind szlalom mind összetett versenyben!

Gratulálunk neki!

Diákunk sikere matematikából

Juhász Ábel, végzős diákunk bejutott a matematika OKTV, Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny, döntőjébe.

2020. március 16-án méretteti meg magát a nagyon neves mezőnyben.

Szívből gratulálunk neki és sok sikert kívánunk a versenyhez!

Iskolánk hírnevét öregbíti az eddigi kimagasló eredményével is! Nagyon büszkék vagyunk rá!

Medve Matematika verseny, 2019. Városliget

Több, mint 3300 résztvevő.

Átlagosan 5 km séta.

15-20 logikai feladat.

Budenz: 14 csapattal nevezett. ( 6., 8., 9-10., 11.- es csapatok )

Eredmények: 4 csapat arany fokozattal végzett!

A legjobb eredményt a diákok között a 11.- es Juhász Ábel, Vank Máté, Gimpl Ádám csapat hozta el. Ők a 17. helyen végeztek.
Az Ursa Major kategóriában, a tanári csapatok között , Reni néniék a 8. helyet hozták el!

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Molnár Anikó és Basa Renáta

Medvematek szabadtéren

Május 27-én 5 csapattal vágtunk neki a Medve Szabadtéri Matematikaverseny Óbudai helyszínének.
Ide több mint 2500 fő jelentkezett. Összesen 6 kategóriában lehetett jelentkezni: 5.-6. o., 7.-8. o., 9.-10.o.,11.-12. o., és felnőtteknek Ursa Minor és Ursa Major kategóriában.
22 logikai feladat várt minden csapatra, 22 állomáson, elszórtan a Hajógyári-szigeten. Büntető körökkel rossz válasz esetén és 4,5 óra időkorláttal!
Az 5. c. osztályból 5 kis csapat és egy 1 fős tanári csapat képviselte a Budenz iskolát.

További fotók a képre kattintva

Átlagosan 7 km- t gyaloglva, 4,5 óra töprengés, kihívás után a fiúk a 29. helyen végeztek a 344 induló 5.-6.-os csapat között.  Ők,  Reicher Martin, Brovinszki Marci és Patkó Márk, Aranymedve fokozatot kaptak. A lányok csapatai Ezüstmedve fokozattal végeztek!
Gratulálunk!!!
Jövőre is megyünk! Gyertek ti is!