Cookie-k

Tisztelt Látogatók!
A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség a ...sulinet.hu végződésű weboldal neveket kivezeti.
Helyette 2021. szeptember 1-től, azaz az őszi tanévtől kezdve az edu.hu domain használatára térünk át, ezért iskolánk weboldalát szeptember 1-től csak a
https://budenznet.edu.hu
címen tudják majd elérni.

Eredményeink

Kazinczy szépkiejtési verseny 2009.

1. Raits Dorottya
8.a Szántóné Csányi Zsuzsa
2. Rontó Áron 7.a Szántóné Csányi Zsuzsa
3. Rékassy Luca 8.a Szántóné Csányi Zsuzsa
1. Koós Dániel 6.a Szentkúti Judit
2. Lévai Felicián 6.a Szentkúti Judit
2. Pável Réka 6.b Szentkúti Judit
3. Osztrovszky Anna 5.a Szántóné Csányi Zsuzsa

Angol szépkiejtési verseny 2009.

1. Cassuti Zsófia 5.b Veresné D. Edit
2. Nyírjei Dávid 5.b Zámbori Ildikó
3. Osztrovszki Anna 5.a Garami Gábor
1. Pável Réka 6.b Mackó Júlia
2. Lévai Felicián 6.a Mackó Júlia
3. Kovács Flóra 6.a Garami Gábor

Rajzverseny 2009.

A 2009-es rajzverseny eredményei:

1. évfolyam
1. Dózsa József 1.C
2. Jakab Ádám 1.B
3. Drenkó Panna 1.A
Különdíj Hajós Panna 1.A
2. évfolyam
1. Huller Emma 2.A
2. Kiss Kuntler Áron 2.B
3. Rácz Benedek 2.B
Különdíj Marossi Korinna 2.B
3. évfolyam
1. Holicska Tamás 3.A
2. Huller Fülöp 3.B
3. Gubis Liza 3.B
Különdíj Gyarmati Zsófia 3.A
4. évfolyam
1. Rácz Domonkos 4.B
2. Maráczi Dániel 4.B
3. Dallos Andrea 4.B
Különdíj Komma Lilla Katalin 4.B

Francia fordító verseny

 Verseny HelyezésNév Osztály Tanár 
Francia fordító verseny        
  Kezdő szint      
  1. Lipka Borbála 7.a Tóth Ildikó
  2. Keresztes Fanni 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Szamos Bianka 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  3. Somogyi Péter 7.b Glavinicsné Jahner Eszter
  Középhaladó szint      
  1. Gál Tímea 8.a Mackó Júlia
  2. Hackl Szilvia 8.b Tóth Ildikó
  3. Ilyés Tímea 8.a Mackó Júlia
  3. Németh Róbert 8.b Tóth Ildikó
  Haladó szint      
  1. Molnár Borbála 11. Tóth Ildikó
  2. Fagyal Gábor V. Hajdúné Kisistók Erika
  3. Mudri Diána V. Hajdúné Kisistók Erika

Német szépkiejtési verseny

Lehr Izabella 5. b

1. hely 

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 


Szekeres Fábián 5. b

3. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara


Altbäcker Petra 6. b

1. hely

Felkészítő tanár: Németh Barbara

 

Informatika

Szövegszerkesztés

Paskó Alexandra 8.a

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

Smile Smile Smile

Cseke Roland 8.c

2. hely

Felkészítő tanár: Bigari Lászlóné


Táblázatkezelés

Kupa Dániel 8.c

1. hely

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


 Grafika

Szilas Dorottya 8. c

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné


Komplex

Sipos Lilla 8. a

3. hely 

Felkészítő tanár: Bihari Lászlóné

 

 

Bolyai Matematika verseny

2014/2015. tanév

Az 5.b osztály csapata a 4. helyet érte el. Tagjai:

 Sipőcz Balázs

Székely Eszter

Czakó Boglárka

Apjok Réka

Felkészítő tanár: Szatmári Boglárka

GRATULÁLUNK!

Copyright

Copyright © 2021 Budenz József Általános Iskola és Gimnázium. Minden jog fenntartva.
Weboldalépítés: Glorius Art Studio

OM azonosító: 034802
1021 Budapest, Budenz út 20-22.
Tel: +361-394-3177