Tisztelt Látogatók!
A Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség a ...sulinet.hu végződésű weboldal neveket kivezeti.
Helyette 2021. szeptember 1-től, azaz az őszi tanévtől kezdve az edu.hu domain használatára térünk át, ezért iskolánk weboldalát szeptember 1-től csak a
címen tudják majd elérni.

Tisztelt Szülők!

A Covid-19 járvány eszkalációja következtében kialakuló helyzet szükségessé teszi az iskolai maszkviselés szabályainak módosítását intézményünkben.

A holnapi naptól, 2020. november 17-től a felső tagozatos tanulóknak a tanórákon is kötelező a maszkviselés.

Kötelező a maszkviselés továbbá az alsó tagozatos tanulóknak azokon a tanórákon, amelyeken csoportbontásban (idegen nyelv, hittan) tanulnak, illetve azokon az órákon, amelyet betanító tanárok tartanak. (Ilyenek lehetnek ének-zene, rajz, technika, testnevelés/néptánc, stb.) Azokon a tanórákon, amelyet az osztály két állandó tanítója tart, a tanító kérésének megfelelően kötelező a maszk használata, egyéb esetben lehetséges.

Az óraközi szünetekben a saját tantermeikben tartózkodó diákok számára az 1,5 méteres távolság betartása mellett nem kötelező, de ajánlott  a maszkviselés.

Kérjük, hogy az alábbi szabály betartásának fontosságát otthon is beszéljék át gyermekeikkel a járvány terjedésének mérséklése érdekében.

Köszönjük megértésüket és együttműködésüket!